Time-out, ack! Stavím sa, že dúfate, že viem odpoveď na túto otázku. Určite nie.

Foto: â sean_alexander na Flickr

Škola, ktorú Julian navštevoval pre svoj rok Bridge-K, nás požiadala, aby sme doma nevyužívali časové výstupy. Prestali sme používať tento termín, ale nazývali sme ho „prestávkou“ a naznačovalo to skoro to isté. Teraz, keď je Scarlett štyri, dostane pravidelné časové vyhrady, ale nie som presvedčený, že pre každého z nás veľa robia.

Amy McCready je rodičovská odborníčka, ktorej dôverujem. Pred niekoľkými mesiacmi som sa jej zúčastnil úplne zadarmo online triedy a ja som si vzal veľké poznámky, ktoré som zdieľal so svojím manželom a niekoľkými priateľmi. Cítil som sa osvietený. Som nadšený, že na konci tohto mesiaca urobí ďalšiu úplne bezplatnú triedu len pre nováčikových matiek. Sľubuje, že bude zdieľať nástroje a techniky, ktoré môžeme použiť najlepšie. Trieda odpovie na otázku „Je časom času na stratu času?“

Môžete si vybrať reláciu, ktorá sa hodí do vášho rozvrhu. Zaregistrujte sa na ten, ktorý pre vás najlepšie vyhovuje, a Amy vám pošle e -mailové pripomienky, aby vám to neuniklo.

Je to zadarmo, takže sa nemôžete pokaziť!

Ako to funguje:

Zaregistrujte sa na webový seminár

Keď začne trieda, postupujte podľa odkazu, ktorý ste dostali na zadanie „triedy“.

Webová stránka načíta a zobrazí obrazovku videa Amy Talking, jej poznámok a okna chatu, kde si môžete položiť otázky, aby ste dostali objasnenie alebo konkrétne usmernenie pre správanie vášho dieťaťa.

Nepotrebujete webovú kameru (alebo rúž), iba reproduktory, aby ste počuli Amy. Účastníci ju uvidia, ale ona nás nemôže vidieť.

Heather alebo budem tiež online a nasiaknite návrhy a triky. Naposledy sme sa veľa bavili, pretože ľudia boli schopní prepadnúť a odvzdušňovať Amy. Frustrovaní rodičia vo veku 2 až 15 rokov, pripojte sa k nám!

Cítite sa úplne zadarmo zdieľať tento odkaz (www.positiveparentingsolingsolutions.com/amember/aff/go/rookiemoms) s priateľmi, rodinou a zoznamom predškolských zariadení. (Nemusia byť čitateľmi blogov, aby sa zúčastnili – iba rodičia, ktorí by chceli, aby ich deti spolupracovali bez rozruchu, sťažovania sa alebo kňučali.) Uistite sa, že ich dajte vedieť, že trieda je zadarmo!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *