Zdieľanie je starostlivé!

zdieľam

Tweet

zdieľam

Kompenzácia bola dodaná spoločnosťou Linq Beauty

Stres z toho, že je primárnym opatrovateľom v našom dome, sa rozprestiera na koži hektických mamičiek ako ja. Ako naši mladí ľudia starnú, robíme tiež. Keď sa pozriem na seba v zrkadle, často si túžim, vyzeral som ako pred desiatimi rokmi. Nemám čas ani energiu, aby som sa staral o svoju pokožku, ako som to robil pred rokmi. Výdavky na početné doláre za „zázračný“ krém nie sú tiež mimo obavy. Linq Appeal má trik na to, aby vyzeral roky mladšie bez nákladov, veľa času, ako aj peniaze na vašej pokožke.

Už ste niekedy pozorovali, že sa zdá, že orientálne ženy starnú pomalšie? Vždy vyzerajú o 10-20 rokov mladšie bez nákladov na výrobky na pokožku, ktoré tvoria aj ošetrenie tváre. Ako presne to robia? Trik ich príťažlivosti je v ich strave. Ázijci jedia diétny plán bohaté na ryžu, ktorý pozostáva z silného pokožky, ktorý sa nazýva fytoceramidy. Keď sme mladí, naše telá prirodzene vytvárajú fytoceramidy, ale keď starneme, vytvárame to oveľa menej, ako aj naša pokožka začína preniknúť. Ceramidy držia vaše kožné bunky v mieste a udržiavajte vlhkosť, ktorá sa bacuľala po pokožke, takže vyzeráte mladšie.

Do svojej stravy môžete pridať oveľa viac ryže, ale to nie je pre hektické mamičky vždy základné. Spoločnosť Linq Appeal zachytila ​​najkvalitnejšie a najčistejšie fytoceramidy v cenovo dostupnom a jednoduchom prehĺtateľnom výživnom doplnku, ktorý FDA povoľuje.

V nedávnej vedeckej výskumnej štúdii, ktorá sa uskutočnila na mestskej univerzite v Osaka s cieľom preskúmať vplyvy fytoceramidov, zabalili sa, že ak sa berú každodenné fytoceramidy hydratujte pokožku podľa jej hydratačnej schopnosti, ako aj prevenciu vrások jej potlačením elastázy, ako aj výrobou kolagénu. Subjekty nemali ani žiadny druh bočných vplyvov. Fotoceramidy tiež schválil Dr. Oz.

Súvisiace následky – môžete zistiť, že ich lepšie spravujete

Ak chcete objaviť oveľa viac o Linq Beauty, ich pozoruhodnom doplnku, ako aj využití ich špeciálnej ponuky, choďte na linqbeauty.com. Rovnako poskytujú metódu bezplatný darček pre každý nákup.

O LINQ Beauty: V spoločnosti Linq Beauty je naším cieľom dodávať ženám prírodné a efektívne možnosti, ako otočiť hodiny späť na pokožku, zvnútra aj zvonka.

Odkaz na tento príspevok: Hodiny na pokožke s Linq Appeal #ad

0/5

(0 recenzií)

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

zdieľam

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *