AD.

Náš rodinný deň v sobotu v Ascot Racerse bol úplne ideálny od začiatku do konca. Slnko žiarilo celý deň, ale bol tu aj vánok, takže sme sa necítili rozzúrení a deti na to čakajú, boli v dobrej nálade a nehádali sa raz- prvé!

Dobré vibrácie boli určite svedectvom o veľkých britských pretekoch a ich závodom, veľmi zábavnom podujatí na spustenie, ktoré nás v tomto roku vrátili do práce so značkou, na podporu ich letnej iniciatívy za brezovú do 18. roky. Pamätajte, že sme s nimi minulý rok spolupracovali a stretli sme sa s Davidom Walliamsom).

Táto iniciatíva vidí 60 pretekárskych závodov po celej Veľkej Británii, ktorá poskytuje do 18 rokov úplne bezplatný vstup, keď je sprevádzaná platiacim dospelým po celý rok, a počas letných prázdnin je viac ako 200 príslušenstiev, kde deti môžu závodiť úplne zadarmo s plateným dospelým a tiež Ako veľa rodinných dní v dostihových dostihových dostihách, prasknutie atrakcií a aktivít výstaviska pre celú rodinu.

Ak ste niečo ako ja, budete zúfalo na love, aby ste vyplnili nasledujúcich 7 týždňov, keď na otvorenom vzduchu vyplnili početné zábavné, bez stresu, nízkonákladové dni, a to je len lístok. Doslova!

Ascot v sobotu hostil veľkú plochu výstaviska pre rodiny s voľným odrazením, s ktorými boli moje deti posadnutí a chceli, aby som to vyskúšal (bol som šimpanským podľa tzv. Autobus virtuálnej reality, ktorú si deti mohli hrať na Oliver, bol uchvátený, šálky a Helter Skelter, úplne slobodné sladkosti (prvýkrát som jedol Murray mincovňu, pretože 90. roky), tanečné dielne a stimulujú rozprávkové relácie.

Boli tam veľa miest na to, aby deti mohli jesť a piť aj od pop-up reštaurácií po dodávky zmrzliny, a mali sme šťastie, že sme boli pozvaní, aby sme sa dostali blízko k krásnym koňom skôr, ako pretekali v ten deň.

Taktiež sme jedli vo veľkolepej skrinke s rozsiahlym výhľadom na dostihovú dráhu a pre rodičov boli dosť bublín (som taký ľahký, že som sa zastavil pri 2 pohároch a stále potreboval diskotéku, keď som sa vrátil domov).

Vo vnútri krabice deti potešili sfarbenie v obrovskom závodnom tematickom plagáte a hranie na životnej veľkosti Connect 4 (stratil som 8-krát s Oliverom-Arghom) a Xander nemohol získať dosť „Don’t Buzz. Hra drôtu, ktorá sa usilovala, ak ste sa dotkli tyče.

Obed bol rozsiahly bufet s údeným lososom, rakmi, quiche, studeným mäsom a pudingovým koláčmi a čokoládovým koláčom. Detský stôl poskytoval všetky obľúbené detské klobásy a kašu, syr Mac ‘n’ a petit Pois.

Boli pre mňa rastlinné možnosti s kurkumovou ryžou s vegetariánmi, zemiakovou farbou a jahodovým a raketovým šalátom.

Museli sme sa tiež stretnúť s brilantne dynamickými a úplne ohromujúcimi Tess Daly, ktorá je tvárou kampane a strávila deň natáčaním s GB Racing. Tess bola dostatočne klientom na to, aby sa zhovárala so všetkými náhlymi plachými dvoma chlapcami, a láskavo poznamenala, aké krásne boli. Aw.

Teraz, zatiaľ čo mladí chlapci prepadli luxusný bufet, ktorý pre nás nasadil v krabici, boli deťmi, chceli jesť všetkých otočených 5 minút, takže tiež škriavali kuracie hamburgery v dodávke Katsu Burger, kde sme sa stretli s veľmi šéfkuchárom, Saraa, ktorý sa opýtal, či by sme všetci mohli mať spolu fotografiu. Mladí chlapci oznámili, že hamburgery sú to najlepšie, čo kedy jedli, takže klobúky preč do Saraa!

… taký zábavný rodinný deň.

Zúčastnili ste sa pretekov s malými do 18. roky predtým?

Zistite oveľa viac na :.

* Bola som v štýle Lauren Jobling Styling (Blazer a darček c/o baukjen, bag-Louis Vuitton Neverfull, Dress-H & M, čelenka-topshop, personalizovaný náhrdelník-premyslené dojmy nadané, kliny Tommy Hilfiger. Ralph Lauren tiež obdaroval, chlapci Chinos Ralph Lauren a ďalší, pumps-m & s).

Toto je sponzorovaná kampaň, ale ako vždy sú moje slová úprimné.

Kúpte si moju najpredávanejšiu knihu v brožovanej knihe alebo zvuku

Moja debutová kniha je mojím sprievodcom prežitím a prosperovaním v práci a doma a poskytuje prehľad o tom, ako vytvoriť digitálnu spoločnosť alebo sa s istotou vrátiť do práce.

Bumboss: Sprievodca pravdivou mamou prežitie a prosperovanie v práci a doma (UK 2. vydanie)

K dispozícii na Amazone alebo Audible

Pracovná mama: Váš sprievodca prežitím a prosperovaním v práci a doma (vydanie USA/Kanada)

K dispozícii 8. septembra 2020. Nákup teraz na Amazone

Páči sa mi to, čo si čítal? Tak prečo nesledovať Vicki na Facebooku, Twitteri, YouTube, Pinterest a Instagram

Nezmeškáte ani jediný príspevok!

Prihláste sa na odber čestného mumu pre môj týždenný e -mailový bulletin, kde zdieľam svoje nové blogové príspevky, tipy na blogovanie, pozvánky na udalosti, súťaže a správy o mojej novej knihe. Vaše osobné údaje nikdy nezdieľam s tretími stranami.

FacebooktwitterpintereStemailtumblrShare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *