Zajtra budem mať niekoľko testov na identifikáciu pohlavia nášho dieťaťa. Nechápem presne, ako skoro dosiahneme výsledky, avšak s najväčšou pravdepodobnosťou niekedy v apríli. Snažil som sa zabrániť snidovaniu o menách, kým to s istotou nepochopíme. Ale Whitney môže potvrdiť pravdu, že už mnoho rokov vyčleňujem „meno môjho tretieho syna“.

Pre moje nováčik sme sa neobjavili. Udržali sme pohlavie – rovnako ako celú realitu o novorodencoch – celkový šok a prekvapenie až do jeho narodenia. Pomenovali sme tohto mladého Holdena. Keď sa obzriem späť na zoznam, ktorý som vytvoril od mladých chlapcov a mená žien, nie je veľa, čo z neho môžem využiť.

Odvtedy sme objavili pohlavie druhého dieťaťa, pretože som si myslel, že ak sa chystáte nalepiť ihlu do brucha, môžete mi tiež povedať. Naše druhé dieťa nedostalo žiadny typ týchto originálnych mien, pretože všetky boli rovnako dobre zápasené s Holdenom (Holden aj Nolan? Nah. Holden, ako aj Colin? Nuh uh.). Pomenovali sme nášho druhého mladého chlapca Milo.

Ale tie ženy mená? Predpokladám, že sú stále na užšom zozname. Sadie bola uchádzač našich hlavných dievčat.

A čo ty? Máte zoznam ďalších rodových názvov v pohotovosti? nejaký typ, ktorý si môžem požičať?

[Fotografie od Flickr, Blue Ribbon od Meaganjane, ako aj ružová stuha linasmitom]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *