Práve keď som plánoval pokračovať v mojej sérii o nakupovaní miestne a nákupom použitých darčekov, Angie ma porazila s ňou s ňou „Kúpite si použité darčeky?“ Príspevok na Babycheapskate. No, vďaka Angie!

Zdá sa, že v prípade veľkých darčekov a pre malých ľudí sa konsenzus zdá, že je v poriadku nakupovať na eBay, zoznam Craigs, Berkeley Rodičia siete (miestne), Freeats, Freecycle, Thrift Shops alebo iba dohodnúť na rukách.

Naozaj verím, že z niekoľkých dôvodov:

Balenie na nových hračkách ma núti vytiahnuť vlasy von. Keď si kúpim nové hračky, zvyčajne sa rozbalím, rozbaľujem a možno umytím (v prípade jammy) položku, než ju zabalím alebo strkám do dobre recyklovanej darčekovej tašky, pretože nenávidím bolesť pri Vianoce ráno, keď vezmeme 27 Minúty na rozbalenie novej hračky. Použité veci tento problém nemajú.

Mnoho vecí môže žiť znova. Len preto, že Sunnyho dieťa je choré z jeho vlakového stola, nerobí to nezdravé. Veľmi ma potešilo, že som ho odtiahol domov, utrel som ho a kúpil si niekoľko nových motorov (ktoré som rozbalil!), Aby sa tento prítomný cítil výnimočne. Tento rok Holden dostáva veľkú elektronickú klávesnicu, ktorú sme dostali od Craiga a jeho zoznamu za 15 dolárov. Ušetrite skládku a opätovné použitie!

Mladšie deti nepoznajú rozdiel. Nastavte bar na nízku úroveň a vaše deti vyrastú ocenenie oveľa viac ako len lesklú novosť.

Vyrastal som v režime. počuť tú mamu? Išiel by som od vianočného rána v otcovi do Štedrý deň u mamy a odovzdal to, čo som nechcel. Milujem dobrý výmena oblečenia. Pokladím si ruky Pokračujte v dávaní, kým darček nedosiahne niekoho, kto to ocení!

Som si istý, že existuje mnoho oveľa viac dôvodov a miest na nákup použitých. Urobíš to? Prečo áno alebo prečo nie?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *