Majte na pamäti, keď ste použili na uloženie každého útržku lístka? Majte na pamäti tú prvú show, aby ste videli Ricka Springfielda, keď ste boli takí extatickí, napriek tomu ste aj tak zaspali? Alebo tú ďalšiu show, aby ste videli Whitney Houston, ktorá bola stále taká nová v celej spevovej veci, ktorú trochu nasávala? Alebo tú ďalšiu šou vidieť jed? Boli to dni!

Alebo to som bol len ja?

Páči sa mi láska ako ísť na online hudobné koncerty. Keď som išiel so svojimi kamarátmi do Richfield Coliseum alebo do hudobného centra Blossom pre vonkajšie predstavenia, sa mi to páčilo v juniorských aj vysokých inštitúciách. Páčilo sa mi to na vysokej škole, ako aj ako mladá slobodná dáma žijúca v Chicagu. Moje jediné sťažnosti boli, že som bol rovnako krátky na stand-up predstavenia, ako aj dobre ospalé pre neskoré noci, avšak čokoľvek. Objavte ma celodennú hudobnú oslavu, rovnako ako som bol potešený človek.

Odkedy som skončil tým, že som mamičkou, aby sa ukázalo oveľa náročnejšie, stanovil som si cieľ, aby som videl desať online predstavení v programe mojich 1 000 dní. Bohužiaľ som nezachránil svoje lístky, takže tento zoznam obnovujem z pamäte:

Arcade Tonsent v gréckom kine (6/2/07)

Ryan Adams v Berkeley High Institution (7/07)

Horúce maslové rum v nezávislom (1/4/08)

Jazz Show na Yoshis SF (1/11/08)

Chce sa pomstiť v Fillmore (6/20/08)

Dave Matthews Band v gréckom divadle (8/08)

John Wesley Harding, ako aj Eugene Mirman plus skrinka zázrakov v nezávislých (4/09)

Chris Mann v Vdog’s (4/16)

Situácia Neko na Warfielde (6/9/09)

Death Cab pre Cutie, ako aj Andrew Bird v gréčtine (7/11/09)

Počítajú sa hudobné show Youngsters? Videl som horúce maslové rum v Ashkenaze, ako aj šálky Sippy dvakrát. Rovnako som videl tohto chlapca s bábkami v knižnici. Nejako neverím, že sa skutočne započítavajú do môjho cieľa znovu zachytiť úžasné …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *