vo videu sponzorovanom Ragu, ktoré zdieľame tento týždeň, rozprávam sa so svojimi priateľmi blogov Kim Tracy Prince a Renee Rossom o zvyškoch.

Keďže pre svoju domácnosť (dospelí verzus deti) vyrábam dve samostatné večere, ja osobne nekontrolujem, že presvedčím svojich mladých ľudí, aby jedli zvyšky. Mládežníci nejedia to, čo Ryan rovnako dobre, ako aj ja. (Ak ste tiež v klube Two-Dinner, prosím, pochopte mi, aby som sa ubezpečil, že sa cítim menej ako zlyhanie!)

Tiež? Moje deti chcú jesť presne to isté veľa nocí za sebou. Scarlett je na kopu Pupusa. Tento týždeň, ak na jej tanieri nedostane fazuľa, ako aj syr Pupusa, bude naštvaná, bez ohľadu na to, čo ešte už je zje. Julian by bol potešený, keby sme v pondelok vyrobili Mac, ako aj syr, a zvyšok mu kŕmil každý deň po zvyšok týždňa. Syrová pizza alebo cestoviny by boli prijateľnými náhradami.

Páči sa vám vašim mladým každú noc to isté? Je to možnosť? Alebo je to jediná možnosť?

P.S. Toto video bolo súčasťou marketingovej série s názvom The Mom’s The Word on Dverera, ktorú zhromaždil Ragu. (Viem, viem, často ocko je slovo na večeri, ale ľudia, že loď už plavila.) Pozrite si všetky ragové videá na svojej stránke Facebook.

P.S.2. Programu Nerobím pupusy od nuly. Dostanem ich vopred zabalenú v chladenej časti elegantného obchodu s potravinami.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *