Otočte späť hodiny na pokožke pomocou Linq Appeal #AD

Zdieľanie je starostlivé!

zdieľam

Tweet

zdieľam

Kompenzácia bola dodaná spoločnosťou Linq Beauty

Stres z toho, že je primárnym opatrovateľom v našom dome, sa rozprestiera na koži hektických mamičiek ako ja. Ako naši mladí ľudia starnú, robíme tiež. Keď sa pozriem na seba v zrkadle, často si túžim, vyzeral som ako pred desiatimi rokmi. Nemám čas ani energiu, aby som sa staral o svoju pokožku, ako som to robil pred rokmi. Výdavky na početné doláre za „zázračný“ krém nie sú tiež mimo obavy. Linq Appeal má trik na to, aby vyzeral roky mladšie bez nákladov, veľa času, ako aj peniaze na vašej pokožke.

Už ste niekedy pozorovali, že sa zdá, že orientálne ženy starnú pomalšie? Vždy vyzerajú o 10-20 rokov mladšie bez nákladov na výrobky na pokožku, ktoré tvoria aj ošetrenie tváre. Ako presne to robia? Trik ich príťažlivosti je v ich strave. Ázijci jedia diétny plán bohaté na ryžu, ktorý pozostáva z silného pokožky, ktorý sa nazýva fytoceramidy. Keď sme mladí, naše telá prirodzene vytvárajú fytoceramidy, ale keď starneme, vytvárame to oveľa menej, ako aj naša pokožka začína preniknúť. Ceramidy držia vaše kožné bunky v mieste a udržiavajte vlhkosť, ktorá sa bacuľala po pokožke, takže vyzeráte mladšie.

Do svojej stravy môžete pridať oveľa viac ryže, ale to nie je pre hektické mamičky vždy základné. Spoločnosť Linq Appeal zachytila ​​najkvalitnejšie a najčistejšie fytoceramidy v cenovo dostupnom a jednoduchom prehĺtateľnom výživnom doplnku, ktorý FDA povoľuje.

V nedávnej vedeckej výskumnej štúdii, ktorá sa uskutočnila na mestskej univerzite v Osaka s cieľom preskúmať vplyvy fytoceramidov, zabalili sa, že ak sa berú každodenné fytoceramidy hydratujte pokožku podľa jej hydratačnej schopnosti, ako aj prevenciu vrások jej potlačením elastázy, ako aj výrobou kolagénu. Subjekty nemali ani žiadny druh bočných vplyvov. Fotoceramidy tiež schválil Dr. Oz.

Súvisiace následky – môžete zistiť, že ich lepšie spravujete

Ak chcete objaviť oveľa viac o Linq Beauty, ich pozoruhodnom doplnku, ako aj využití ich špeciálnej ponuky, choďte na linqbeauty.com. Rovnako poskytujú metódu bezplatný darček pre každý nákup.

O LINQ Beauty: V spoločnosti Linq Beauty je naším cieľom dodávať ženám prírodné a efektívne možnosti, ako otočiť hodiny späť na pokožku, zvnútra aj zvonka.

Odkaz na tento príspevok: Hodiny na pokožke s Linq Appeal #ad

0/5

(0 recenzií)

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

zdieľam

Fitness Friday #Linkup #BlogHop – inspiration

Sharing is caring!

zdieľam

Tweet

zdieľam

Inspiration. who or what inspires you to take care of yourself? who inspires you to work out? When I thought of this blogging prompt I didn’t imagine that it would be challenging for me to answer. Who is my fitness inspiration? I grew up the youngest of five children. I always looked up to my older sister. When she was in high-school she was a star athlete. She played basketball and ran cross country.  She went to state for cross country and I am pretty sure she still holds the record for a long distance run in track and field at our old high-school.

Today, my sister still runs, eats healthy and takes very good care of herself. I still want to be like her.  Even though our relationship isn’t the greatest we do have a few things in common. We both value healthy eating and physical fitness. I run a little bit now, but only about a mile at a time. I don’t think I will ever be able to keep up with my sister, but I will always love and admire her.My kids also inspire me. viewing them learn my values makes me feel proud, thrilled and identified to keep teaching them.  Their little minds are like sponges, soaking up everything that they are exposed to. When I work out I often have a little one beside me copying my every move.  Observing my kids inspires me to keep going and take care of myself. It gives me a glimmer of hope that the world does have a positive future. 

I am also inspired when I spend time with my husband.  He has conquer major health issues. He fought with obesity and won the battle losing over 100 lbs when he was in his early twenties.  Today he continues to keep his personal health a priority.  Our children are learning about healthy eating and physical fitness by his example.  

This past week I did a 1/2 hour full body workout on Monday, worked my abs until they were sore on Tuesday, and shoveled heavy snow on Wednesday and Thursday. What did you do?What inspires you to work out every day? who has taught you the most about health and wellness? I love to hear from my readers. As always I reply and comment back on all comments I receive.Next weeks prompt: fitness and or nutrition tips, share your story and tips.If you are participating in fitness Friday please get our button, link up and visit the other blogs co-hosting this blog hop every week.Chandra Sullivan – Spark Your MotivationTere Scott – Teachable Scott Tots HomeschoolDanielle Nabozny – Lip Gloss and yoga PantsLisa Belanger – Inspire Me WellMaryann Mitchell – It’s Not Food, It’s MeAngela Barnets – Fit PersonifiedWendi Barker – Wendi’s book CornerLacey Baker – Love Lacey 365

Inlinkz Link-up

http://static.inlinkz.com/cs2.js?v=005About Our Founder

Cascia Talbert je zaneprázdnený bloger a matka piatich detí, žijúcich v Spokane, WA. S B.A. V histórii a práve a vášeň pre písanie a zostať zdraví založila časopis zdravých matiek v roku 2007. Časopis zdravých matiek je v súčasnosti zaradený do špičkového blogu o zdraví pre mamičky. Pani Talbert verí, že ak sú matky dobre vzdelané v zdravotných problémoch a ako zostať zdravé, môžu tieto informácie odovzdať svojim deťom a zvrátiť štatistiku detskej obezity v USA

Pani Talbert prevádzkuje sociálnu sieť zdravých matiek na Ning, je zakladateľkou médií zdravých matiek a je hlavnou marketingovou riaditeľkou spoločnosti Talbert Nutrition LLC. Môžete ju sledovať na facebook.com/thehealthymomsmag a twitter.com/cltalbert.

Ak sa vám tento krátky článok páčil, môžete sa tešiť z týchto príbehov.

Načítava…

var marketgiddate = new Date (); Document.Write (”);

http://www.feedcat.net/js2/button.js?pub=856436&bmode=s125x16&ilng=en&section=

var addthis_config = {„data_track_addressbar“: true}; // s7.addthis.com/js/300/addthis_widget.js#pubid=ra-52a8a5a807f5f744

Link to this post:Fitness Friday #Linkup #BlogHop – Inspiration
Related  Hormones and the Endocrine Gland

0/5

(0 recenzií)

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľamTweet

zdieľam

Ako sa správať: Skupinový box mamy

Naši dojčiatka všetci Blobby na gauči. Moja je v strede.

Pred rokmi som išiel na skupinové stretnutie prvej mamy, ktorý mal päť týždňov starý v jeho kontajnerových automobiloch. Moja jazva v sekcii C stále bolí, keď som zdvihol sedadlo, rovnako ako moje prsia boli také veľké, že som sa cítil na rozdiel od mňa. Zvyčajne drobné, aj keď s C-pohárikmi odovzdávanými s množstvom generácií zmyselných ruských Židov som nedávno športoval G-Cups a stratil len pár kíl okrem predbežného 8-lb dojčiat, ktoré bolo extrahované. Necítil som nič ako moje staré pozitívne ja, nevadí mi moje bizarné a úprimné ja.

Bol som však mimoriadne nadšený z toho, že som uspokojil skupinu, spojil som sa s nimi, ako aj objavoval jednu alebo dve ženy, s ktorými by som sa skutočne mohol spojiť, ktoré by boli k dispozícii, aby boli počas našich tehotenských listov k dispozícii čas.

Čo som teda uviedol, keď som na rade hovoril? Nie je to veľa podstaty. Boli sme požiadaní, aby sme skontrolovali, ako aj podelili sa o svoje maximá, ako aj minimá. Verím, že som s najväčšou pravdepodobnosťou použil slová „v poriadku“, „skvelé“, „zábava“, ako aj „roztomilé“. S najväčšou pravdepodobnosťou som uviedol, že aj moje bradavky bolia.

Keď som opustil stretnutie, uvedomil som si, že som jediný, kto poskytol pôrod prostredníctvom sekcie C, rovnako ako som nezdieľal presne, aké hrozné ma to prinútilo cítiť sa. Rovnako som vydržal mimoriadne ťažkú ​​okolnosť, ktorá mi zabránila dojčiť moje dieťa počas prvých 10 dní jeho života. Keď som videl všetky tie ostatné matky, nejako som túto skúsenosť vyrazil v zadnej časti mojej mysle a ignoroval pravdu, že som sa cítil, akoby som nebol skutočnou mamou, že som nejako zlyhal.

Heather’s Mommies Group na túre

Odvtedy som to vždy držal v mojej mysli ako zážitok, počas ktorého som chcel, bol som odvážnejší.

Minulý mesiac som skontroloval dary nedokonalosti: Pustite, koho si myslíte, že máte byť rovnako ako tým, kým ste. V tomto sprievodcovi „celkového“ bývania autor Brene Brown opisuje, že udržiavanie dokonalosti v dokonalosti sa vyhýba ostatným, aby sa s nami spojili.

To je presne to, čo som urobil späť v skupine mojej mamy. V mojom pokuse byť tým, kým som chcel byť, nebol som sám sebou, rovnako ako tak som nedovolil svojim potenciálnym dobrým priateľom nadviazať spojenie s skutočným mne.

Kniha Brene Browna nie je konkrétne o materstve, ale že lekcia človeka z knihy mi nahlas hovorila v kontexte mamičiek nahlas. To ma prinútilo uveriť, že by som chcel mať vo svojom súbore nástrojov zoznam fráz, ktoré mi pomáhajú ukazovať moju zraniteľnosť. Veriac z skupinového prostredia mamy, prišiel som s:

Je ťažké hovoriť o …

Cítim sa v rozpakoch, že to uvádzam, ale …

Dúfam, že nie som jediný, kto …

Môžem plakať, ak uvádzam toto načrtnutie …

Niekedy požadujeme požadovať podporu od ostatných ľudí. Využívanie frázy, ako je táto, je metóda „označiť“ to, čo sa chystáme uviesť ako niečo, čo si vyžaduje osobitný záujem alebo empatiu.

Preto sa rozhodujem byť trochu odvážnejší. Rovnako ako ťa motivujem, nové mamičky, keď sa ukážeš rovnako ako spokojnosť so skupinou mamičiek, aby ste boli sami sebou. Ak je chit, ktorý sa týka kočíkov, ako aj Carseats, presne to, čo potrebujete, úžasné. Možno si však niekedy môžete požičať frázu z môjho súboru s nástrojmi a využiť šancu.

CLEVER methods TO practically send say thanks to YOU MESSAGES FOR TEACHERS!

instructor Appreciation Week is here! This year much more than ever, all of us parents really appreciate the work instructors do. because numerous of us will not be able to offer gifts this year to our teachers, we believed it would be good to discover some wonderful say thanks to you messages for your teacher. We’ve likewise got some excellent concepts for exactly how to share these messages with instructors from a distance! 

How to send a say thanks to You Message to instructors From a Distance

Make a diy collage E-Card 

I can bet that your kiddo’s instructor is deeply missing being able to see those lovable bit faces every day. show your appreciation for them by gathering up pictures of the whole class as well as making an E-Card with a collage. You can quickly do this on Canva, in fact, we even pre-made a design template for you. inspect it out!

Step 1: send an email out to all of the parents in your child’s class asking to gather pictures as well as discuss what you’ve got up your sleeve. 

Step 2: open our template! There are 3 collage design choices to select from depending upon class size. 

Step 3: submit pictures of each member of the class as well as insert them into the design. 

Bonus: You can modification the quote at the bottom to state anything you’d like! We selected one of the quotes from our listing below. 

Step 4: download the style as well as email it to the teacher! 

Email Them a Giftcard

While a few of us may be able to decrease off gifts to the teacher’s front porch, others of us may have no concept where they live. It truly depends upon the neighborhood you’re in. However, you can still send them a bit something to show your appreciation through email! There are lots of different shops as well as restaurants that offer e-gift cards, right here are a few of our preferred choices for teachers. select one of these, add on one of our wonderful say thanks to you messages for teachers, as well as send it their way!

Starbucks

Doordash

Netflix

Coldstone

Take a photo of Hand-Made Art

Write one of the say thanks to you messages for instructors from below out on a blank sheet of paper (or have your bit one do it if they can!). Then, have your kid paint or color around the message. snap a photo of the artwork as well as email it to their instructor to show you’re believing of them this week! 

Thank You Messages & Quotes for Teachers

Short say thanks to You Messages for Teachers

Teachers like you are 1 in a Million, say thanks to you!

You are not just a teacher. You are likewise a mentor as well as a friend. thanks for all you do for me.

Thank you for going above as well as beyond to make sure I might discover as the world changed.

A instructor takes a hand with an open mind as well as touches a heart.

Thank you, teacher, for guiding us, for inspiring us, for making us what we are today.

Distance discovering wasn’t simple for me, however you made it fun. say thanks to you.

Thank You Messages for instructors who have Made a positive Impact

It takes a huge heart to shape bit minds. say thanks to you for being client as well as always adding enjoyment to the day.

I discovered a great deal in your class since you took the additional time to discuss things clearly. You provided me the additional assist I needed. say thanks to you for providing me your time.

Thank you for assisting me grow. You taught me to be versatile as well as exactly how to take little steps to total huge tasks.

This is a bit note to let you understand just exactly how practical you have been. You’re such an outstanding instructor as well as I hope you understand that! say thanks to you!

Your patience is second to none! I had so much difficulty with a few of the challenging parts of class this year, however you stuck by me as well as had belief that I’ll get there in the end. say thanks to you!

I had a excellent year this institution year as well as it was all thanks to you. I liked being in your class as well as getting to discover new things with you every day. say thanks to you.

Thank You Messages for Your preferred instructors Ever

How wonderful it is to be taught by you. You were so kind all year as well as that truly assisted me grow.

We may not keep in mind whatever you stated however we will keep in mind exactly how special you made us feel. say thanks to you.

You have gone above as well as beyond this year to support me. say thanks to you for getting me over the hurdles, having belief in my abilities, as well as having the skills to get me where I needed to go.

This is a quick note to let you understand you were the absolute finest instructor I’ve ever had! You inspired as well as influenced me to do my finest as well as your solution to my concerns were always remove as direct. say thanks to you so much!

We have never seen a superhero in genuine life. however we are rather specific that you are a superhero v prestrojení vynikajúceho učiteľa.

Účasť na vašich triedach bola vždy ako hlboko ponor do oceánu plného porozumenia a múdrosti. Ste najlepším inštruktorom vôbec! Poďakujte vám!

Nemohol som to urobiť s týmto rokom inštitúcie bez teba. Ďakujeme vám za pomoc s týmto rokom s vašou podporou, vedením a časom hovoriť.

Citáty, ktoré vám pomôžu odhaliť svoju vďačnosť láskavému učiteľovi

Najlepší inštruktori poučujú zo srdca, nie z knihy.

Teší ma z akademickej skúsenosti s vami, povedzte vám vďaka vám. Tohtoročná trieda vyzerala inak, ale bez teba by som to neurobil.

Vaše triedy sú také inšpiratívne! Nikdy som nemal inštruktora, ako ste vy, ako aj za to, som tak vďačný každý deň!

Učenie je zábavné, ale iba ak má niekto inštruktora ako vy. Poďakujte vám za to, že ste ma presne mentorovali, ako skončiť ako skvelý praktikant, ako aj vynikajúci človek.

Nielenže ste mi inštruovali, čo je v živote skvelé, ale tiež ma ovplyvnilo, aby som sa v živote robil skvele. Ste vynikajúci inštruktor, ako aj skvelá ľudská bytosť. Poďakujte vám za váš príspevok k budovaniu môjho života.

Byť inštruktorom nie je ľahké, takže vám chcem len pochopiť, že oceňujem všetku zložitú prácu, ktorú ste vložili. Povedzte vám vďaka fantastickému rok.

Stáli sa stres, dlhé hodiny a zaobchádzanie s frustrujúcimi dospievajúcimi? Dúfam, že preto, že ste vynikajúci inštruktor, a nemôžem vám dosť poďakovať!

Boli ste v mojom živote vynikajúcou konštantou s týmito drsnými mesiacmi. Vždy bolo potešením vás vidieť v telefonickom hovore alebo v triede uspokojujúce, ako som to nemohol urobiť s rokom inštitúcie bez teba. Poďakujte vám.

V čase neznámych, ako aj neistoty, povedzte vám vďaka za to, že ste tam vždy. Vždy som sa s vami pozeral na triedny čas.

Dúfam, že jeden z nich povie vďaka vám správy, ktoré vám rezonovali, a tiež ste objavili ideálnu metódu, ktorá hovoríte vďaka inštruktorom vo vašom živote! Zanechajte komentár nižšie, ak máte ešte jednu zábavnú metódu na odoslanie povstania vďaka vám!

Rovnako sa vám páči:

35 najlepších citátov v domácnosti, ako aj vtipné memes

25 Zábavné letné aktivity pre predškolákov a batoľatá

Prečo bude celý môj dom čoskoro pokrytý nálepkami na stenu

Som v krku prestavby kuchynskej oblasti, ako aj to začína bolieť. Práca prebieha neskoro, nad rozpočtom, ako aj o šumivých nových skriniach ma núti túžiť po nových prípravkoch na režijné svetlá, ako aj vodopádom iných vecí, ktoré sú pre tento projekt mimo priestoru.

Pretože máme skrinky zo slonoviny, ako aj dostávame sivé dosky, chcel som naplánovať niečo so zmyslom pre humor pre našu aktualizovanú kuchyňu, kontrast s rezervovanou paletou farieb a štýlom. Môj dobrý priateľ (a nováčikovia prispievateľa) Karen má slávny oranžový sporák, ktorý kričí: „Nemôžeš ma prinútiť vyrastať!“ Rovnako ako aj ja v našom priestore trochu chutí.

Objavil som krásnu stenu na Etsy, ako aj posadnutá. Obchod predáva nálepky na vinylovú stenu, ktoré je možné premiestniť, kedykoľvek sa vám páči. Génius je jednoduché geometrické tvary.

Zatiaľ čo Karen je liberálnym zamestnávateľom tapety v domoch, ktoré zdobila, cítil som, že som si vyhodil zbraň pri výbere tapiet. Mám vysoké nádeje, že tieto nálepky dosiahnu podobnú neuveriteľnú atmosféru.

Objednal som si mini-triagly v troch farbách, ako aj keď dosky nie sú v tak dobre, ako nie je úplný, strávil som trochu času experimentom s mojimi možnosťami.

Každá sada trojuholníkov bola 15 dolárov. Teraz si chcem objednať rôzne vzory pre každú miestnosť!

Súvisiace: Zlatá punka bodka steny v Scarlettovej spálni

Prečo sú prenatálne vitamíny rozhodujúce, aj keď jete zdravé zdieľanie

, ktoré sa starajú!

zdieľam

Tweet

zdieľam

Autor: Krisca Te

Aj keď už ste trochu šialenstvo v oblasti zdravia a wellness, pokiaľ ide o jedlo, prenatálne vitamíny skôr, ako aj počas tehotenstva, je rozhodujúce pre vaše zdravie a wellness, ako aj pre zdravie a zdravie vášho dieťaťa. Prenatálne alebo tehotenské vitamíny sú špeciálne formulované, aby sa zabezpečilo, že nastávajúce mamičky získajú všetky potrebné živiny, pretože aj tie najdôležitejšie zdravie a wellness svedomité osoby môžu mať nedostatky vo svojom pláne stravovania, o ktorých si nie sú vedomí.

Programu Žiadny doplnok vitamínu nemôže zaujať umiestnenie zdravej výživy, avšak keď očakávate alebo sa snažíte otehotnieť, existujú konkrétne vitamíny, ktoré vaše telo potrebuje vo vyšších množstvách. Medzi primárne vitamíny, ktoré sú nevyhnutné na pokrok v plodu, patrí kyselina listová, železo a vápnik.

Aj keď by bolo možné tieto veci získať s potravinami, ktoré jete, bolo by časovo náročným procesom vyvážiť každé jedlo a občerstvenie, ako aj presne vypracovať, koľko vitamínov každé konkrétne jedlo obsahuje len preto, aby sa zabezpečilo Dostávali ste potrebné minimálne množstvo každej dôležitej živiny. Z tohto dôvodu boli vyvinuté prenatálne aj tehotenské vitamíny.

Pozrime sa na každú dôležitú výživu, ako aj na to, prečo je to také dôležité pre mamu aj dieťa.

Kyselina listová

Toto je potenciálne jedna z najdôležitejších živín, ktoré si vyžaduje, ako aj počas tehotenstva, pretože je potrebné na primeraný pokrok mozgu dieťaťa a miechy. Ak vo svojej strave nezískavate primeranú kyselinu listovú, vaše dieťa môže byť v vyššom nebezpečenstve založenia vrodených defektov, ako je spina bifida, typická defekt nervovej trubice.

Súvisiace klinčeky môžu pomôcť kontrolovať hladinu cukru v krvi

Pretože defekty nervovej trubice majú tendenciu ustanoviť sa v prvom mesiaci tehotenstva, je dôležité zabezpečiť, aby ste dostali dostatok kyseliny listovej ešte predtým alebo tretí mesiac. Navrhovaná každodenná dávka je 400 mikrogramov kyseliny listovej, ak sa snažíte skončiť tehotná, preto skontrolujte svoje prenatálne vitamíny, aby ste sa uistili, že obsahujú správne množstvo.

Vápnik

Vápnik je počas tehotenstva nevyhnutný, pretože dieťa ho využije na vytvorenie zdravej štruktúry kostí. Ak počas tehotenstva nemáte dostatok vápnika, dieťa ho jednoducho vezme z vašich kostí, čo by mohlo spôsobiť stratu hustoty kostí, ako aj skúsenosti zo zdravotných a wellness problémov, ako je osteoartritída, neskôr v živote. Vaše prenatálne vitamíny by mali obsahovať medzi 200 a 300 miligramami vápnika, najmä ak nie ste veľkým fanúšikom mliečnych výrobkov, ako je mlieko a syr.

Žehlička

Aj keď ste tehotná, množstvo krvi prítomnej vo vašom tele zvyšuje približne o 50%, aby sa podporil rast dieťaťa a placenty. Na výrobu hemoglobínu, proteínu, ktorý je prítomný v červených krvinkách, je potrebný železo. Červené krvinky hrajú základnú funkciu pri transporte kyslíka do buniek, a to v tele, ako aj v tele vášho dieťaťa. Nedostatok železa počas tehotenstva môže spôsobiť anémiu, ako aj predčasnú prácu. Aby sa zabránilo týmto problémom, očakávajúca mama by mala každý deň získať najmenej 17 miligramov železa.

Súvisiaca hydratácia: Nielen dôležité pre letnú teplú vlnu- môže tiež pomôcť vášmu tráveniu

Niektoré ženy zistia, že ich prenatálne vitamíny spôsobujú, že sa cítia nevoľne, takže je dôležité objaviť správny typ vitamínu, ktorý sa zmestí na vaše telo, t. J. Žuvateľný vitamíny, vitamíny v tekutom type alebo tabletoch. Všeobecne platí, že užívanie prenatálnych vitamínov s jedlom alebo občerstvením pomôže znížiť pocity nevoľnosti.

KRISCA TE pracuje s Open College, popredným austrálskym poskytovateľom ekvivalentu programov TAFE, ako aj výživových kurzov. Keď nefunguje, môžete zistiť, že sa aktívne zúčastňuje na regionálnych podujatiach pre psie výstavu – na podporu jej manžela.

Odkaz na tento príspevok:

Lily Fancipoo učí deti o tom, že

zdieľanie sa stará!

zdieľam

Tweet

zdieľam

Niektoré deti sú rozmaznané a získajú, čo chcú. Rodičia veria, že ich dieťa nemôže urobiť nič zlé, ako aj čokoľvek, čo im je odovzdané. To platí tiež pre Lily Fancipoo.

Kniha „Lily the Fancipoo“ od mamičky a dieťaťa Rebekah Phillips, ako aj Sharon Gonyaw, je asi trochu bieleho psa, ktorý je rozmaznaný zhnitý. Dostane lyžicu, používa elegantný golier, ako aj poopy, ako aj pees okolo domu jej majiteľa. Rovnako má svoju vlastnú slúžku, ktorá vyčistí všetky svoje neporiadky.

Aj keď dostala všetko, čo chcela, Lily Fancipoo bola nešťastná aj osamelá. Jedného dňa sa jej domácnosť rozhodla cestovať do Španielska, aby videla rodinu. Poslali Lily, aby zostala s bratrancami v Novej Anglicku. Lily mala ťažkosti s prispôsobením sa všetkým zmenám, ale dostala veľké objatia a bozky od detí. Dokonca s nimi musela spať v posteli.

Po tom, čo sa mladí ľudia v Novej Anglicku páčili, si Lily uvedomila, že všetky veci, jej nemala rád, neboli také zlé. Nechali ju zostať o niečo dlhšie, ako aj Lily zistila, že na tom, na čom záleží, je, rovnako ako nakoniec, rozhodla sa, že to tak je dosť.

Toto je roztomilý príbeh, ako by sa malo ukázať deťom, ktoré veria, že by mali dostať, čo chce. Každý z nás požiadavka zistiť, ako presne milovať. Ako je oveľa lepšie ako čokoľvek, čo si peniaze môžu kúpiť.

Lily si môžete kúpiť na Fancipoo na Amazon.com alebo kdekoľvek sa predávajú knihy. Na základe tohto odkazu môžete predobjednať „Lily Fancipoo na Amazone.

Súvisiace bývanie s bipolárnym – presne to, ako ponúknuť so symptómami

*Zverejnenie: Dostal som kópiu „Lily the Fancipoo“, ako aj luxusnú Lily Fancipoo výmenou za túto recenziu. Všetky názory sú presné aj 100% moje.

Jeden návštevník časopisu Lucky Zdravé mamičky môže vyhrať kópiu „Lily the Fancipoo“. Všetko, čo požadujete, je zanechať nám komentár na konci tohto článku s vašou e-mailovou adresou. Táto súťaž je k dispozícii obyvateľom USA iba 18+, ako aj končí 1. decembra 2016 o 21:00 CST. Nie je potrebný žiadny nákup. Šampión bude vybraný z Random.org z počtu získaných komentárov, ako bude informovaný e-mailom alebo okamžitou správou sociálnej siete na konci súťaže.

Ďalšie položky: (Zanechajte samostatný komentár pre každú ďalšiu položku)

Sledujte Cascia Talbert na Instagrame instagram.com/cascia_thehealthymomsMag

Získajte 14 -dňovú bezplatnú skúšobnú verziu časopisu Zdravé mamičky na Kindle

Sledujte Cascia Talbert na pinterest www.pinterest.com/casciatalbert

Rovnako ako časopis zdravých mamičiek na Facebooku Facebook.com/thehealthymomsMag

Sledujte časopis zdravých mamičiek na Twitteri Twitter.com/cltalbert

Pridajte do svojich kruhov Google+ Cascia Talbert

Zdieľajte toto publikovanie na stránkach Google+

Páči sa mi alebo zdieľajte toto publikovanie na Facebooku

Zdieľajte toto publikovanie na Twitteri

Toto publikovanie na Pinterest

Pripojte sa k našej skupine na Facebooku

Pripojte sa k našej komunite Google+

Prihláste sa na odber nášho bulletinu zdravého bývania

Blog o tejto súťaži alebo na našej webovej stránke a tiež zanechajte odkaz na svoj blog publikovaný vo svojom komentári.

Pridajte naše tlačidlo na svoj blog alebo webovú stránku. Popadnite tu kód.

Pridajte svoj blog do nášho bezplatného adresára blogu

Navštívte náš kníhkupectvo

Uveďte toto publikovanie hviezdneho skóre (nájdené priamo pod formulárom e-mailového členstva).

Follow the healthy moms magazine on BlogLovin

Prihláste sa na odber našich RSS.

Správa o zmene klímy OSN: Ohrievanie Zeme, topenie ľadovcov, hladiny morí stúpajú levy, ako aj tigre, ako aj medvede, oh!

Link to this post:Lily the Fancipoo Teaches kids about Love

0/5

(0 recenzií)

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

zdieľam

Makin ‘IT: MESELFISH MOBILE

Keď mi čitateľka Jennifer Pesetsky povedala, že sa cíti zdvorilý a chcela sa podeliť o projekt, varoval som jej, že musí byť veľmi ľahká alebo mnohí ľudia by sa cítili zastrašovaní. Povedala: „Ak dokážete urobiť ľahkú prikrývku, môžete si vyrobiť tento mobil medúzy, na ktorom som pracoval.“ Takže som ju požiadal, aby sa podelila o pokyny. Zober to preč, Jen!

Tu je to, na čom pracujeme.

Som zaneprázdnená mama s prácou na plný úväzok a malou spoločnosťou, ktorú som začal na boku, www.kindercycle.org. Som vášnivý pre môj zdvorilý život, ale úprimne povedané, ak urobím 5 minút tvorby dňa, je to úspech. Preto som vyvinul tento vzor, ​​ktorý sa má robiť v kúskoch času po celý týždeň a cez víkend budete mať tento veľmi roztomilý mobilný mobilný telefón, zavesenie okien alebo hračky.

Krok č. Nájdite šijacie zariadenie alebo ihlu a závit. Nájdite žehliacu dosku a železo. Budete tiež potrebovať nejaké vypchávky polyfillu, ktoré je k dispozícii v remeselníckych obchodoch.

Krok č. Fajn a oni nemusia byť presne rovnaká. Po dokončení medúzy môžete vykonať akékoľvek konečné úpravy.

Krok č. 3 – Žehnite svoje textílie.

Krok č. 4 – Nájdite vo svojom dome niečo, čo je tvar kruhu. Použil som sklenenú misu, ktorá vstúpila priemer asi 6 1/2 palca. Sledujte to na 2 kusy látky. vystrihnite svoje kruhy. Vyžehľujte svoje kruhy, ak chcete.

Krok č. 5 – Zistite, ktorá látka chcete byť horná a ktorá chcete byť spodnou časťou. Pripevnite stuhu č. 9 k hornému kusu látky. Umiestnite konce pásky do stredu kruhu textílií. Šiť malým obdĺžnikom s uhlopriečkou cez obdĺžnik na stuhu, aby sa stuha chránila k látke.

Krok č. 6 – Dajte svoje 2 kruhy na seba navzájom nesprávne strany. Umiestnite svoje stuhy tam, kam chcete, aby boli. Pripnite stuhy na svojom mieste.

Krok #7 – Šte si kusy k sebe a zanechajte medzeru na vyplnenie. To nebude nepostupný šv. Použil som kľukatý steh, ale priamy steh by tiež mohol fungovať dobre.

Krok #8 – Vyplňte to. Predtým, ako ste úplne šili medúzy, musíte vložiť vypchávanie polyfillu. So, when you still have a few inches to sew, put in the stuffing until your jellyfish is as stuffed as you want.

Step #9 – finish sewing. Do any final trimming of the ribbons. I cut across the bottoms of my ribbons with pinking shears to avoid fraying, but you only need to do this if you happen to have pinking shears lying around.

Jennifer Pesetsky is the busy mother behind KinderCycle. Jennifer’s practically 2-year old daughter loves her new jellyfish toy. get in touch with Jennifer and send her pictures of your finished jellyfish at jennifer@KinderCycle.org

Too crafty for you? pick a different project from our weekly list of diy ideas for parents.

Healthy Gut = pleased Life

Sharing is caring!

zdieľam

Tweet

zdieľam

LoveBug® Probiotics Delivers Premium, ideal Gut health and wellness for the whole Family

NEW YORK – Studies show that much more than 70 million Americans experience from digestive “gut” problems.   A healthy gut is the basis of great health.  In truth about 70% of our immune system lives in our gut.  present lifestyles, bad eating habits, the atmosphere as well as enhanced antibiotic intake have all contributed to an extreme imbalance in the microbiome where “bad” bugs outweigh the “good” bugs that preserve a healthy digestive tract.  LoveBug Probiotics has established a complete, scientifically-advanced probiotic line targeted to the specialized needs of infants, children, men, as well as women.

The LoveBug Story

LoveBug was produced by Ashley Harris, a mom, searching for the ideal treatment for her ailments after the birth of her son.  during the birth of her child Hudson, Ashley was put on broad-spectrum antibiotics as a preventive measure.  Over the next few months, both Ashley as well as Hudson started getting extremely sick.  Ashley experienced constant migraines as well as experienced from a weakened immune system.  Hudson was colicky as well as had digestive issues. Frustrated, Ashley began a quest to find what was happening to them both as well as why.  The culprit: poor gut bacteria.  physicians discovered her symptoms as well as her son’s were connected to a serious imbalance in their gut bacteria.

Doctors suggested that they both begin taking probiotics.   Ashley rapidly discovered a remarkable turnaround in their general health.  Fascinated as well as dedicated to sharing her recently obtained great gut health and wellness with the world, Ashley as well as her hubby Ben jumped into major research.  They partnered with leading scientists to produce supplements with only the very best probiotic strains, providing the most bugs precisely where they’re needed to do their work.

Related  Homeopathy works For A broad variety Of health and wellness Conditions

LoveBug Probiotics is Born

What are Probiotics?  When “probiotic” is utilized as a term in naturopathic medicine, it refers to the micro-organisms discovered in supplements as well as food sources that when administered in suitable numbers, benefit your health.

“Our microbiome is a delicate ecosystem that needs a combination of ‘good’ as well as ‘bad’ bugs to function normally,” discusses Ashley Harris, CEO as well as creator of LoveBug.  “Probiotics are ‘good’ bacteria that online naturally in your gut.  These microorganisms, when correctly balanced, act to support your immune system, aid in digestion, support your skin, hair as well as keep whatever in your body running smoothly. We produced LoveBug to assist people enhance their gut health and wellness as well as general well-being.”

Effective LoveBug Probiotics for the whole Family

Ashley partnered with leading, internationally acknowledged probiotic scientists to develop a strong foundation for LoveBug’s premium formulations.  The LoveBug scientific advancement team includes Ioannis Misopoulous, former director general of the worldwide Probiotics Association, as well as Dr. Jonathan Weiss, a healthcare professional with degrees from Oxford University, Stanford university as well as the university of Chicago.

What makes LoveBug much more efficient than the rest?

15X much more efficient than other supplements. LoveBug Probiotics supplements function BIO-tract®, a patented shipment innovation scientifically established to get the microorganisms past the tummy acid barrier as well as to their final destination in your digestive tract, where they do their health-boosting work.

Superior Strains While numerous probiotic supplements consist of one strain, each of our probiotics includes a specialized, maximized blend of strains developed to offer ideal health and wellness benefits with each everyday dose providing billions of great bugs into your digestive system.

Non-GMO, Gluten Free, Lactose totally free & Sugar Free

Vyrobené v USA

Probiotic health and wellness plan Subscriptions on LoveBugProbiotics.com

Related  6 methods Gratitude modifications A Mom’s Life

Meet the LoveBug household

About LoveBug Probiotics

LoveBug Probiotics delivers a broad variety of specialized supplements to assist accomplish ideal gut health. with patented BIO-tract® technology, LoveBug ProbioticsPonuka spravovaného vydania aktívnych komponentov, aby sa zaručilo veľké baktérie, ktoré sa dostávajú prostredníctvom procesu trávenia, vďaka čomu je ich probiotický vzorec 15x oveľa efektívnejší ako základné kapsuly, žuvacie a prášky.*

*Tieto vyhlásenia neboli hodnotené potravinami, ako aj podávaním liekov. Tento produkt nie je určený na diagnostikovanie, liečbu, liečenie alebo vyhnúť sa akémukoľvek druhu choroby.

Bio-Tract® je registrovaná ochranná známka spoločnosti Nutraceutix. Patentovaná inovácia Bio-Trat -® Shipment Innovation dôsledne dodáva početné ako 15-krát alebo viac, počet živých životaschopných probiotických organizmov, ktoré za minulosti simulované brušné kyseliny (obyčajné/štandardné) kapsuly, ako sú dôsledne demonštrované pri testovaní laboratórií in vitro.

Ak chcete objaviť oveľa viac o probiotikách LoveBug, navštívte: www.lovebugprobiotics.com

Sledujte nás na sociálnych sieťach: Twitter: @LoveBugPro | Facebook: LoveBug Probiotics Instagram: @LoveBugPro | Pinterest: LoveBugpro

Odkaz na tento príspevok: Zdravé črevo = potešený život

0/5

(0 recenzií)

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

zdieľam