sa stará!

zdieľam

Tweet

zdieľam

Existuje veľa posilnených požiadaviek kladených na telo ženy, keď očakáva, že ide ďaleko za rannú chorobu, ako aj bolesť chrbta. Počas tejto doby sa objavuje veľa zdravotných problémov, pretože veľa zdrojov tela sa privádza k pokroku, ako aj k zdraviu a zdraviu dieťaťa, ktoré nosíte. To môže často spôsobiť starosti zdravia a wellness s očakávaním žien, pretože ich telo jednoducho nevytvára dostatočné množstvo konkrétnych vecí, aby sa ubezpečilo, že ich zdravie a wellness a wellness.

Tehotenstvo je čas, keď si vyžaduje, aby ste sa o seba starali, pretože spolu s posilnenými hladinami hormónov môže vaše telo skončiť ďalšou citlivou na choroby, ako aj na baktérie. Tento problém je obzvlášť zrejmý, pokiaľ ide o zubnú hygienu.

Prenatálne vitamíny sú ako steroidy pre váš imunitný systém a sú dôležité nielen pre zdravie matky, ale aj pre dieťa. Stále budete vyžadovať, aby ste podnikli niekoľko krokov na zabezpečenie toho, aby vaše zuby zažili v tomto období. Očakávajúca žena sa v súčasnosti stáva mimoriadne náchylnou na zavedenie konkrétnych zubných infekcií, ako aj ďasná, ktoré nakoniec boli dodatočne citlivé na cudzie baktérie. Udržiavanie bežných zubných návštev počas tejto doby je mimoriadne dôležité.

Gingivitisis Jeden z najtypickejších obáv a ovplyvňuje takmer polovicu žien počas tehotenstva. Aj keď akýkoľvek typ človeka, chlapa alebo ženy, môže mať problémy s touto gingivitídou, v tomto období sa stáva problémom zvýšiť obavy. Gingivitída sa spustí, keď sa baktérie vyvíjajú okolo vašich zubov, ako aj ďasien. Vyskytuje sa to všetkým, keď jedia jedlo, avšak očakávajú, že ženy sú v tom vyššom nebezpečenstve, pretože v tele zvýšili hladiny progesterónu a estrogénu. To zase zvyšuje prietok krvi telom a ďasien.

Súvisiace je vaša úloha ohrozenie tehotenstva?

Tehotenská gingivitída spôsobí, že vaše ďasná nakoniec budú červené, nafúknuté a zapálené. Ak si všimnete akýkoľvek typ krvácania v ďasnách, keď čistíte alebo flossing, musíte vyhľadať radu od zubného lekára alebo lekára.

Periodontálna choroba sa tiež chápe ako ochorenie ďasien. Toto je ďalšia progresia z gingivitídy, ako aj závažná infekcia ďasien. To môže zničiť kosti, ako aj vlákna v ústach, ktoré udržiavajú zuby na svojom mieste. Má pomerne závažné bočné vplyvy, ako je krvácanie, strata zubov, ako aj obrovská infekcia. Táto starostlivosť má počas tehotenstva osobitnú poznámku, pretože môže zvýšiť nebezpečenstvo ženy pre predčasnú prácu a nízku pôrodnú hmotnosť pre deti.

Vo všeobecnosti sa musia vždy pozorne monitorovať zub a nepohodlie tváre, pretože tieto príznaky sa často môžu vyvolať oveľa zložitejšími stavmi, ako sú hemifáciové kŕče vyplývajúce z trigeminálnej neuralgie. Ak máte podozrenie, že oveľa vážnejšia podmienka môže vyvolať problémy s zubami, vyhľadajte radu od zubného lekára alebo odborníka v inštitúte Skull Base Institute.

Ak ste tehotná alebo plánujete nakoniec očakávať cestu, musíte hovoriť s zubárom a prejsť najlepšími technikami pre vaše zubné zdravie. Ak ešte nemáte zubného lekára, potom sa pozrite na svoje regionálne adresáre. Ak sú výdavky problémom, existuje veľa z toho, že bude poplatok za pohyblivú škálu podľa vašich peňažných požiadaviek, ako aj z domu. Je dôležité, aby ste podnikli každý krok, aby ste sa uistili, že zdravie a zdravie vašich zubov. Ak nie pre vás, potom premýšľajte o vedľajších účinkoch, ktoré by nečinnosť mohla mať na vašom dieťati.

Odkaz na tento príspevok: citlivé zuby počas tehotenstva
Súvisiace 3 jednoduché metódy, ako sa zbaviť mamičky Pooch

0/5

(0 recenzií)

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweetzdieľam

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *