Všetci sme tam boli: Divinka žonglovania. Snažíte sa jesť jednou rukou, zatiaľ čo odrazíte svoje dieťa na kolene s druhou, všetko, keď sa dostanú do všetkého na stole, okrem vlastného jedla. To je miesto, kde sa hodí prenosný vysoký stolík. Či už ju používate na večeru v dome bez dieťaťa alebo na rodinnú dovolenku po celom svete, vysoká stopa, s ktorou môžete ľahko cestovať, je skvelé mať po ruke (a na vašom registri dieťaťa). Naša #rookiemomsquad Travel Mama, Nia Chauvin, je tu, aby vám pomohla rozhodnúť sa o najlepšom cestovaní, ktorá je ideálna pre vašu rodinu a vaše potreby.

Predtým, ako sa k jednému plne zaviažete, musíte zistiť, na čo ho väčšinou použijete, a potom si pozrite, čo je tam vonku. Nižšie preskúmame vaše potreby vysokej stoličky cestovného stola a potom vám poskytneme niekoľko skvelých možností, ktoré budú vašej rodine dokonale vyhovovať.

Najlepšie cestovné vysoké stoličky – prenosné vysoké stopy, keď ste na cestách!

Posúdiť, ako ho použijete:

Vyplníme svoju aplikáciu Match.com, aby sme zistili, s ktorou vysokou stopkou je vaša rodina veľa kompatibilných, však?

Ste homosexuál, ktorý ide na občasný piknik v parku? Pokúšate sa nájsť niečo, čo sa dá vziať do domu vášho rodiča, keď si vyberiete večeru? Ste vonku a snažíte sa nájsť dobrú stoličku na kemping? Alebo možno jesetter, ktorý potrebuje zabaliť kompaktné a svetlo?

Nech ste ktokoľvek a nech už sú vaše potreby, určite existuje pre vás cestovná vysoká stolička. Našťastie veľa z týchto sedadiel je všestranných a dá sa použiť v rôznych prostrediach. Ale aj keď potrebujete oveľa viac ako jeden, našťastie sú veľmi cenovo dostupné.

Takže bez toho, aby ste navyše pridali, tu sú sedadlá, ktoré odporúčam.

Skvelé prenosné vysoké stolíky pre každú príležitosť

Najlepšie cestovné vysoké stoličky pre rodinu kempingu

Sedenie okolo piknikového stola s rodinou naznačuje jeho sladké leto. S dieťaťom v mixe je život oveľa jednoduchšie, ak majú svoju vlastnú stoličku na ochladenie, keď grilujte a jete. Existujú dve podobné stoličky, ktoré sú pri tejto príležitosti celkom najlepšie: The Baby Delight pre mňa stoličky a detská stolička CIAO. Spravidla sú kempingovými stoličkami pre deti, ale vo forme vysokej stoličky a môžu sa používať vo vnútri pri jedálni a na vonkajšom prostredí.

Detská radosť zvolí mi stoličku

Aká je výhoda, ktorú má táto stolička oproti dieťaťu CIAO? Dodáva sa s dáždnikom, aby vaše dieťa zatienilo pred slnkom. Dáždnik CIAO sa predáva samostatne a stojí asi polovicu ceny stoličky. “„ Yikes! Detská radosť sa môže pochváliť aj tým, že je to pre veľké množstvo vekových skupín, od dieťaťa až po malé dieťa (do 75 libier). Skontrolujte súčasné ceny tu!

Ciao Baby

Výhodou dieťaťa Ciao? Pri výške 32 palcov (na rozdiel od 25 palcov na stoličke pre mňa,) dieťa Ciao je vyššie. Nie je to veľa, ale 7 palcov môže zmeniť rozdiel medzi piknikovým stolom a byť schopný vidieť nad ním. Skontrolujte súčasné ceny tu!

Najlepší cestovný vysoký stor pre letnú rodinu piknikov

Pop n Sit

Toto sedadlo je také univerzálne a dá sa použiť rôznymi spôsobmi. Je to tiež kempingové kreslo, ale veľmi nízke na zem, čo z neho robí najlepšie letný piknik alebo plážový výlet. Je univerzálny, pretože sa dá použiť aj ako vysoká stolička, pretože prichádza s popruhmi, ktoré sa pripájajú k normálnej stoličke v jedálni.

Tento čas sme často používali počas leta. Zistili sme, že jesť na našej piknikovej prikrývke veľa a vždy to bola nočná mora, ktorá kŕmila naše 1-ročné dieťa, pretože bežal okolo miešania nečistôt v jedle. Takže keď sme našli toto miesto a začali sme ho používať počas našich piknikov, bola to menič hry. Skontrolujte súčasné ceny tu!

Najlepšie cestovné vysoké stoličky pre rodinu s prúdovým prúdom

Moje malé kreslo

Môžem hrať obľúbené? Ak áno, tu je.

Cestovné svetlo je našou prioritou pri hľadaní detských výrobkov, ktoré používajú na cestách. Moje malé sedadlo je tvorené dlhotrvajúcou látkou a prackou, ktorá ju udržiava ľahká, kompaktná a bezpečná. Tento produkt je malý, ale Oh je mocný. Pripája sa k vášmu malému na veľa sedadla a tiež sa dodáva s remienkami na nosenie, aby váš malý sa nemohol vykročiť. Vrelo odporúčam tento, ak cestujete kdekoľvek ďaleko od domu a nie autom. Medzi hmotnosťou a priestorom kufra, ktorý zaberá, je to čistá dokonalosť pre rodičov na cestách, ktorá sa snaží nájsť vysokú stoličku. Skontrolujte súčasné ceny tu!

Najlepšie cestovné vysoké stoličky na nedeľnú večeru v dome babičky

Mountain Buggy POD Clip-on Vysoká stolička

Tieto sú populárne, ale nie sú mojím džemom, pokiaľ ide o najlepšiu stoličku cestovania. Sú to detské sedadlá, ktoré sa pripájajú na presah stola. Skvelá vec na tom je, že sú ľahké (2,2 libier) a môžu ležať dostatočne ploché na to, aby uložili v zásuvke. Nevýhodou je, že sa nezhodujú s každým stôl, takže nie sú úplne spoľahliví ako ostatní. Veľa rodičov ich rád prinesie aj do reštaurácií, aby dali svojmu dieťaťu útulné sedadlo ako normálny odpočinokPoskytuje Aurant High -Cair. Skontrolujte súčasné ceny tu!

O autorovi

Môžete sa tiež páčiť:

Najlepšie cestovné autosedačky na rok 2018 [Top 7 Choices]

3 veci, ktoré každá mama potrebuje vedieť pred cestovaním s deťmi

Uspokojivý bočný koncert pre mamičky – prenájom detského výstroja pre cestujúcich rodín

Áno, World Travel je lepší pri cestovaní s batoľa

Pin pre neskôr – najlepší cestovný vysoký stor – prenosné vysoké stopy, keď ste na cestách!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *