Dať svojim mladým ľuďom silné zdieľanie matematiky

sa stará!

zdieľam

Tweet

zdieľam

Som matematický inštruktor na základe tréningu, rovnako ako ma to bolesti vždy, keď počujem, ako sa mladíka dostane do mojej triedy, ktorá je už porazená matematikou – ešte horšie je, keď dom s telefónny “Len som nebol skvelý v matematike.”

Nie každý môže byť vo všetkom skvelý. Silná matematická nadácia však otvára veľa dverí pre deti, ako aj keď nie ste skvelí v matematike alebo s tým vždy zápasili, môžete podniknúť kroky, aby ste zabránili tomu, aby ste ich odovzdávali svojim deťom.

Nepriaznivý rodičovský prístup, ak sa na ňu váš mladík vyzdvihne, je implicitnou metódou, ako nechať mladého mladého zastavenia na začiatku matematiky. Pochopia, že ste prosperovali v matematike, rovnako ako by ste mohli mať pocit, že by sa nemali snažiť. Ak ste to vy, potom môžete byť úprimní o svojich zápasoch v matematike, avšak tiež dôvod, prečo si želáte, aby ste boli oveľa úspešnejší. Môžete ich tiež motivovať k tomu, aby sa dodržiavali s učiteľom, zúčastnili sa ich matematických domácich úloh, ako aj spolupracovali s nimi na objavovaní ďalších zdrojov – pomoci pri získavaní matematickej asistencie v domácej úlohe. Všetky tieto kroky pomôžu poskytnúť matematike oveľa väčšiu hodnotu. Nedovolili by ste, aby vaši mladí ľudia uviedli, že „nie som skvelý v čítaní“, ako aj prestaňte sa snažiť tvrdo, takže poskytujte matematiku presne rovnakú úroveň rešpektu, pretože môže produkovať rovnako veľa príležitostí.

Môžete tiež zahrnúť matematiku do svojich každodenných aktivít alebo keď hovoríte o iných predmetoch. Vyskúšané knihy, ktoré integrujú matematiku (základné prehliadanie „obrázkových kníh, ktoré ukazujú matematiku“, vám poskytne veľa možností), hovoria o číslach a porovnávaní počas hrania, nechajte mladých ľudí, aby vám pomohli vykonať úpravy receptov alebo plánovať, kedy chcete Začnite jedlo, aby ste ho skončili v konkrétnom čase, hovorte o prepojení medzi frakciami, ako aj hudbou alebo medzi geometriou, ako aj umením, ako aj o metóde matematiky využívajúce aj hrubé motorové zručnosti (hľadajte aj „kinetické učenie“. ako matematika na získanie nápadov).

Súvisiace podporu vašich „hrdinov v tréningu“

Čokoľvek, čo môžete urobiť, aby ste svojim mladým metódou poskytli matematiku, ako aj dôležité veriace zručnosti, pomôže ich budúcej akademickej okupácii rovnako ako silným čitateľom.

Odkaz na tento príspevok: Dajte svojim mladým mladým ľuďom silnú matematickú nadáciu

0/5

(0 recenzií)

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

zdieľam

Vzdelávanie imunitného systému: Nová kniha používa alternatívu k zdieľaniu očkovania

, ktoré sa stará!

zdieľam

Tweet

zdieľam

https://apis.google.com/js/pluson.jsi veľmi silno verí, že každé dieťa musí byť očkované v nákupe, aby zostalo zdravé a zastavilo vypuknutie infekčných chorôb. Veľa rodičov so mnou nesúhlasí a má pocit, že vakcíny spôsobujú nepriaznivé vedľajšie účinky. Rozhodol som sa očkovať všetky svoje deti, pretože chcem, aby boli silné a zdravé a nemuseli trpieť chorobou, ktorej sa dá predísť, ako je detská obrna, príušnice alebo hepatitída. Tiež si nemyslím, že existuje dostatok výskumu a dôkazov o tom, že vakcíny spôsobujú u detí dlhodobé zdravotné problémy.

Spor za očkujúcimi deťmi je opäť vychovaný v novej knihe The Riešenie Cilla Whatcott a Kate Birch. Veria, že homeoprofylaxia je bezpečnejšou alternatívou k moderným očkovaním. Ak sa praktizujú správne, rodičia dokážu udržať deti zdravé rozvojom imunitného systému.

„Ako homeopatickí odborníci a globálni občania sa obávame alarmujúceho výskytu porúch imunitného systému a oneskorenia vývoja, ktoré ovplyvňujú tak veľa detí v dôsledku programov vakcinácie v súčasnej dobe,“ hovorí Birch. „Zaviazali sme sa rozširovať používanie a prístup k homeoprofylaxnej internácii na prevenciu infekčných nákazlivých chorôb.“

Homeoprofylaxia je proces výcviku imunitného systému vášho dieťaťa na boj proti chorobám tým, že mu dáva malú dávku choroby. Ak nemáte základné chápanie homeopatie, môžete nájsť túto možnosť veľmi mätúca. Homeopatia je lekárska prax, ktorú založil Samuel Hahnemann na princípe, ktorý „ako lieky ako“. To znamená, že látky u zdravého človeka, ktoré vyvolávajú príznaky, z ktorých jednotlivec trpí na liečbu pacienta.

Použitie homeopatie na liečenie zdravotného problému môže pre niektorých ľudí znieť radikálny nápad. Prostredníctvom skúseností viem, že tento alternatívny liek funguje. Ale som veľmi skeptický, keď používam homeoprofylaxiu namiesto moderných vakcín. V riešení predstavia Birch a Whatcott možnosť pre rodiny, ktoré hľadajú prirodzenú zdravú alternatívu k očkovaniu.

„Pochopením toho, ako imunitný systém funguje a ako konvenčné vakcíny ovplyvnili dlhodobé zdravie, môžu byť rodičia oprávnení robiť múdre rozhodnutia o tom, ako udržať svoje deti zdravé,“ hovorí Whatcott. V konečnom dôsledku by sme prostredníctvom riešenia chceli zmeniť súčasnú paradigmu o vakcínoch a chorobách z boja proti baktériám a vírusom, aby sme sa s nimi učili bezpečne. “ Môžete si kúpiť možnosť: homeoprofylaxia: Alternatíva vakcíny na Amazon.com alebo v miestnom kníhkupectve.

Súvisiace 3 veci, ktoré potrebujete vedieť o Covid-19, ak máte autoimunitný stav

*Zverejnenie: Dostal som kópiu možnosti: homeoprofylaxia: Alternatíva vakcíny výmenou za toto preskúmanie. Všetky názory sú presné a 100% moje.

Cascia Talbert je zaneprázdnený bloger, vydavateľ, spisovateľ na voľnej nohe, online obchodník a matka piatich detí, žijúcich na severozápadnom Pacifiku. S B.A. V histórii a práve a vášeň pre písanie a zdržanie sa zdravia založila v roku 2007 časopis Health Mommies Magazine. Časopis Zdravé mamičky je v súčasnosti zaradený do špičkového blogu o zdraví pre mamičky a obsahuje niekoľko spisovateľov odborníkov v oblasti zdravia a blogerov mamičiek. Pani Talbert verí, že ak sú matky dobre vzdelané v zdravotných problémoch a ako zostať zdravé, môžu tieto informácie odovzdať svojim deťom a zvrátiť štatistiku detskej obezity v USA

Pani Talbert je uvedeným zdravotníckym blogerom na wellSphere.com a jej články nájdete aj na stránke ezineArticles.com. Prevádzkuje tiež sociálnu sieť Mommies na Ning, je hlavnou marketingovou riaditeľkou spoločnosti Talbert Nutrition LLC a je v poradnej rade sociálnych médií pre Americkú Wellness Challenge. Sledujte ju na Google+.

Považovali ste tieto informácie užitočné? Kliknutím sem zobrazíte svoju podporu časopisu Zdravé mamičky.

Odkaz na tento príspevok: Vzdelávanie systému Systém: Nová kniha využíva alternatívu k očkovaniu

0/5

(0 recenzií)

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

zdieľam

The value of Writing- An aid to coping with stress

Sharing is caring!

zdieľam

Tweet

zdieľam

In these fast paced times actually sitting to write a card, a letter or a journal can seem to be an old-fashioned notion, too far out of our comprehension to ever consider doing. The truth is, writing things down in a journal with a handmade Rollerball business Pen can be a very therapeutic means of processing thoughts and ideas, whilst writing a letter can be beneficial to both the sender and the recipient.

A journal is an excellent mechanism for writing things down which may not be able to be expressed out loud. It can be used to work through thoughts and feelings that are in a state of confusion – hurt, annoyed, jealous – and which need to be resolved so that life can be continued in a more positive way. It is a means of externalising things and putting them into order or perspective. and then the book can be closed and all those thoughts and feelings are in a safe place and kept at a safe distance.

A letter can send recognition, appreciation, being remembered. There is often a feel good factor attached to receiving a letter. So often elderly people and people who live alone only receive bills and junk mail through the door. To some extent, email has brought back keeping in touch through mail, but to many people a letter or a card through the door has more thought to it and can be kept and re read.

In a problem situation, a letter can be written over a period of time, giving the writer time to re read and re write it at will, until such time as it is deemed appropriate to send. The recipient can then read and re read it at will, taking time to understand, privately, the content of the letter and then, after a period of reflection, come to a decision as to what action to take. This is a useful way of avoiding the confrontation that may well arise with a face to face meeting or a telephone call.

Related  Is Keto zone an easy diet for Moms?

Sometimes letters can be used to good effect in a therapeutic way, where a person has died or a crime has been committed and another person is left with a feeling of unfinished business.The letter can be written over a period of time to ensure that everything that needs to be said has been said. then some people choose to perform a service or a ritual to bring ‘closure’ to the situation. Some people may burn or bury the letter, or throw it out to sea. Whatever is decided to be apt.

Lists are a useful way of clearing the mind of anxious thoughts and worries or of simply clarifying what needs to be done. They can be a good way of refocusing the mind, whilst at the same time still feeling confident that nothing important will be forgotten.
Worry lists are good for people who constantly feel anxious about forgetting things. There is a discipline in freeing the mind and concentrating on what needs to be done at a point in time, and then learning to cross it off the list once it has been done. new jobs can be added when required.

A happy book is a mini journal used to capture entries every day that would hardly be remembered. Treasured little vignettes can be banked with the days’ date and then revisited in the future, especially when feeling a little down or low. So a lovely sight in nature or a kindness or an achievement can be written down and kept forever in a special book, there to be dipped into whenever wanted or needed.

Related  3 easy ways to get Rid of the mommy Pooch

Similarly, a Success book can be a daily note of each days’ achievements, no matter how small. Then, if there are low times, again there is a log of past successes and accomplishments as a reminder of how capable we can be. We have done those things.

Susan
Lifestyle Therapy.net

Diskutujte o tom na našom fóre

Link to this post:The value of Writing- An aid to coping with Stress

0/5

(0 recenzií)

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľamTweet

zdieľam