Sme radi, že sme súčasťou kampane Clif Kid’s „Come Out To Play“. Toto publikovanie sponzoruje spoločnosť Clif Kids.

Môj víkend sa skončil vysokou notou, ako je Heather, ako aj s Wendy z Wendy z Wendolonia, aby som usporiadal nadradený vonkajší playdate sponzorovaný Clif Kid. Bolo to také zábavné, že by som to chcel robiť každú nedeľu popoludní.

Hula Hoops – nielen pre vaše boky

Tu je to, čo fungovalo tak dobre:

Dohodli sme sa na dvojhodinovom okne na hranie, pretože každý z nás pozval hrsť dobrých priateľov pre naše deti.

Vybrali sme si regionálne ihrisko základnej inštitúcie, ktoré je k dispozícii pre verejnosť cez víkendy, takže sme mali veľa priestoru, ako aj mladí ľudia získali prístup k bežným vybaveniam detských ihrísk a tiež k obrovskej oblasti čiernej plochy, ako aj trávnatej oblasti, aby sa pobehovali okolo .

Priniesli sme nejakú knihu mimo hračiek, aby sme zapojili deti, od rebríka (pre staršie deti) po bublinu Wubble, na obrázku vyššie (predpokladajme, že na túto vec využije jednorazový, ale stojí to za to!)

Môj syn uviedol, že to, čo bolo zvláštne, bolo to, že by ste mohli „hrať rovnako, ako si dať občerstvenie, ako aj potom hrať ešte viac“. Je pravda, že by sme pre naše deti zvyčajne nevytvorili také úžasné občerstvenie, avšak keďže sme pracovali s CLIF, ako aj nám poskytli dodávku mladíkov Clif mladích a zfruitov, zmenili sme sa na občerstvenie na aj zábavná aktivita.

Mali sme takú škálu chutí, že sme si vytvorili test Clif Youngsters Taste s vzorkami každej chuti, ako aj pozývali mladých ľudí, aby ich vyskúšali, ako aj hlasovali!

Výsledky sme dokonca zverejnili, aby zistili, či sa iným mladým ľuďom páčili presne rovnaké veci.

Rodičia boli celkom spokojní s týmto dátumom bez viny, pretože naši mladí ľudia dostávali cvičenie, rodičia sa stýkali v tieni, ako aj všetci občerstvili potraviny, ktoré neobsahujú vysoký kukuričný sirup s vysokým obsahom fruktózy, syntetické konzervačné látky alebo umelé chute.

Clif Youngster Problémy domácností sa dostať von a hrať každý deň. (Clif Youngster Play Hub poskytuje tipy, ako aj nástroje pre rodičov, ako aj pre štvrte na podporu hry pre mladých ľudí všetkých vekových skupín.)

Kam idete hrať vonku? Ukážte nám presne, ako vaše aktivity mimo hry využívajúce hashtag #outtoplay na sociálnych médiách.

Všetky obrázky s láskavým dovolením Wendy Copley, autor Daily Bento.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *