, nadšený návštevník tohto webu, ako aj našu knihu Sam, ktorá žije severne od hraníc a blogov na dočasne.com.com, má na svojich stránkach pravidelné ťažkosti.

Uznala, že byť novou mamičkou dvoch je rovnako zastrašujúca ako nováčik, keď sa týka vystúpenia z domu.

Pomohla mi pozrieť sa na príručku nováčikovej mamy s čerstvými očami. Vždy popíšem ľuďom, že už nikdy nebudete robiť svoj nováčik. Ak máte svoje druhé dieťa, nemáte dlhé, prázdne dni, ktoré sa vyplnia. Ste hektický starostlivosť o logistiku úplne prvého dieťaťa, ako aj o oveľa menej času. Teraz však absolútne chápem, že sme všetci nováčikovia s dvoma. Je to náš prvýkrát, čo sa dostaneme z domu s dvoma deťmi. Vezmite dvoch mladých ľudí do obchodu s potravinami. Dostať dvoch mladých ľudí na dátum hry v parku. Rovnako ako veľa ťažkých zo všetkých, zostať dom s dvoma mladými ľuďmi dlhý deň.

Sam chce so svojimi dvoma deťmi urobiť oveľa viac, takže sa podpísala rovnako ako tri aktivity z príručky nováčikov mamy každý týždeň a pozýva návštevníkov, aby sa k nej pripojili.

Tento týždeň si vybrala tri určité veci, chce, aby ste si vybrali jednu, aby ste to urobili, a potom zverejnili svoje odkazy na jej stránkach. Existuje odznak, ktorý sa rozhodol aj pre „program“.

Choďte ju navštíviť, vyberte aktivitu pre tento týždeň, ako aj nahlásiť Pronto.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *