, ktoré sa starajú!

zdieľam

Tweet

zdieľam

Premier Nutrition používa geniálne výživové výrobky už viac ako desať rokov. Nedávno som vyskúšal ich chutné bielkovinové tyčinky, ako aj otrasy.

Premier Protein Shake sa skladá z 30 g bielkovín z horného zárezu, 1 gram cukru, je iba 160 kalórií a pomáha opätovne poháňať vaše telo po energetickej práci. Každé kokteily je bohaté na živiny s 8 potrebnými aminokyselinami, 24 vitamínmi a minerálmi, ako aj výnimočným zdrojom vápnika. Sú k dispozícii v troch chutných príchutiach, čokoláde, vanilke a jahode.

Po mojej rutinnej fyzickej zdatnosti som dnes ráno mal premietnutie čokoládového proteínu výživy. Bolo to uspokojivé, chutné, ako aj mi poskytlo energiu, ktorú som potreboval postarať sa o svojich bitky. Bielkoviny dodávajú energiu pre telo, čo nám pomáha brániť tomu, aby sme boli unavení. Hektické mamičky Požiadavka bielkoviny, pretože využívame veľa energie, ktorá sa stará o ostatných. Preto je mimoriadne dôležité postarať sa o naše telá ako prvé.

Uprostred popoludní, ideálny okolo času zdriemnutia, často mám pocit, že by som si mohol zdriemnuť. Chápem však, že mám domáce práce, e -maily na reakciu, ako aj iné práce, takže pri zdriemnutí nie je možné. Jesť popoludňajší bielkovinový bar v popoludní mi poskytuje ďalšiu energiu, ktorú vyžaduje, aby som ju urobil so zvyškom môjho dňa.

S 30 gramami vysoko kvalitných bielkovín má prvotriedny proteínový bar to, čo je potrebné na to, aby bola najpraktickejšia tyčinka na náhradu jedla na policiach. Tieto bary sú výživné, chutné a tiež prichádzajú v čokoládovom arašidovom masle, dvojitej čokoládovej kríze, ako aj v kríze arašidového masla jogurtu. Každý bar sa skladá z 30G bielkovín, nulového trans -tuku, nulových hydrogenovaných olejov, ako aj s vysokým obsahom kukuričného sirupu s vysokým obsahom fruktózy. Dvojitá čokoládová kríza uspokojuje moju strednú popoludnú čokoládu bez viny!

Súvisiace zdravotné a wellness prínosy uhoriek

Premier Nutrition Bars a Shakes sa ponúkajú na nákup v Costco, Sam’s Club, Meijer, Wal-Mart, ako aj na internete na premienutrition.com. Viac informácií o Premier Nutrition ich nájdete na Facebooku alebo na blogu Premier Nutrition.

*Zverejnenie: Za túto recenziu som dostal vzorku popredných proteínových tyčiniek, ako aj trasúce sa. Všetky názory sú presné aj 100% moje.

Nakupuj teraz

Reklamy od Amazonu

Premier Protein Shake 30G Proteín 1G Sugar 24 Vit…

24,99 dolárov

Najpredávanejší

(161702)ponuka dňa

končí

Premier Nutrition High Protein Shake, Vanilla, 1…

45,75 dolárov

Najpredávanejší

(841)

ponuka dňa

končí

Premier Protein odstraňuje nápoj, tropický úder, 20 g…

30,79 dolárov

Najpredávanejší

(29573)

ponuka dňa

končíPremier Protein, výživa s vysokým obsahom bielkovín, van…

23,99 dolárov

Najpredávanejší

(26)

ponuka dňa

končí

Premier Protein 100% srvátkový proteínový prášok (Keto F…

19,98 dolárov

Najpredávanejší

(26442)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *