Nebola som nikdy do bábik, takže som nepožiadal alebo nedostal kapustu, keď boli horúce horúce horúce. Nechcel som strašidelný, ale roztomilý Teddy Ruxpin. Ale ja som sa úplne nevyhýbal Mania vyvolanej hračkám.

Nechápte ma zle. Ako dieťa som bol dosť chamtivý. Sedel som s katalógom Sears a zakrúňal sa, čo som chcel na každej stránke. A potom každý katalóg. Bol som neúnavný v tom, že som chcel nové veci. Po rozvedení rodičov sa zaplatilo za hranie šancí – takže veľký, náhodný zoznam bol akýmsi pomocníkom matky.

Naučil som sa to tvrdo.

Jedno Vianoce som všetkým v mojej rodine povedal, že som naozaj chcel ľahkú pečú rúru. A dostal som sa dvojitý. Jedna strana rodiny ma prinútila lesklú novú pešiu pečúcu pečenie a moja ďalšia súprava starých rodičov mi dala staromódny (ale stále úplne nový a funkčný) Holly Hobbie rúra. Mal som veľmi potešený 5 rokov a moja mama bola veľmi podráždená 28 rokov. Odvtedy som musel urobiť úplne zreteľné vianočné zoznamy, aby som sa už nedostal prekrývajúcich sa darčekov.

Nakoniec som obetoval Olde Timey Sweety HH pre úhľadné moderné štýly pece Easy Bake (No tak, vyzeralo to ako nová mikrovlnná rúra a nie drevená kachle!); S potešením môžem povedať, že som mal roky pečenia miniatúrnych čerešní a jablkových koláčov so 60 -wattovou žiarovkou.

Nemôžem si pomôcť, ale pýtam sa, ktoré hračky budú moje deti skutočne prosiť. Bude to teraz štyridsaťročný EBO alebo niečo rovnako retro ako Transformers, Legos alebo Matchbox Cars?

[Odkazy na hračky a obrázky prechádzajú na retroland.com a Mini-History sú dobré čítať-vďaka!]

——
Na aké dĺžky by ste šli v snahe o nepolapiteľnú hračku „It“ pre vaše vlastné dieťa? Alebo išli vaši rodičia do veľkej dĺžky, keď si bol malý? Podeľte sa o svoje príbehy ako súčasť tohto víkendového blogu BLAST od Hasbro a rodičovských blogerov.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *