Som v krku prestavby kuchynskej oblasti, ako aj to začína bolieť. Práca prebieha neskoro, nad rozpočtom, ako aj o šumivých nových skriniach ma núti túžiť po nových prípravkoch na režijné svetlá, ako aj vodopádom iných vecí, ktoré sú pre tento projekt mimo priestoru.

Pretože máme skrinky zo slonoviny, ako aj dostávame sivé dosky, chcel som naplánovať niečo so zmyslom pre humor pre našu aktualizovanú kuchyňu, kontrast s rezervovanou paletou farieb a štýlom. Môj dobrý priateľ (a nováčikovia prispievateľa) Karen má slávny oranžový sporák, ktorý kričí: „Nemôžeš ma prinútiť vyrastať!“ Rovnako ako aj ja v našom priestore trochu chutí.

Objavil som krásnu stenu na Etsy, ako aj posadnutá. Obchod predáva nálepky na vinylovú stenu, ktoré je možné premiestniť, kedykoľvek sa vám páči. Génius je jednoduché geometrické tvary.

Zatiaľ čo Karen je liberálnym zamestnávateľom tapety v domoch, ktoré zdobila, cítil som, že som si vyhodil zbraň pri výbere tapiet. Mám vysoké nádeje, že tieto nálepky dosiahnu podobnú neuveriteľnú atmosféru.

Objednal som si mini-triagly v troch farbách, ako aj keď dosky nie sú v tak dobre, ako nie je úplný, strávil som trochu času experimentom s mojimi možnosťami.

Každá sada trojuholníkov bola 15 dolárov. Teraz si chcem objednať rôzne vzory pre každú miestnosť!

Súvisiace: Zlatá punka bodka steny v Scarlettovej spálni

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *