, robil som túto prácu a zložil som publikovanie prvýkrát, keď bol môj teraz desaťročný na obrázku vyššie, potom, čo bol ovplyvnený Tinyhappy, ktorý sa prejavil predtým, ako aj po fotografiách z jej tričiek vyrobených v nohaviciach.

Teraz oslavme môj úspech, ľudia. Vzal som si tieto tričká s dlhým rukávom patriacim Ryanovi, ako aj keď Julian spal, odrezal som tieto dve potrebné kúsky na výrobu nohavíc. Asi 5 minút. Je to len ľavá noha, ako aj pravá noha. Potom som ich šil. Teraz uplynulo desať minút. Mladík stále spal! Potom prišla Heather ako Holden. Julian sa prebudil, ako aj keď chlapci spôsobili zmätok v mojej spálni a hodil plastové lopaty, bavlnené gule a Cheerios, ako aj to, ako aj to, Heather vyrobila 75% pár salónikov. rovnako ako jej dieťa. Iste, musel sedieť v balení a hrať pár minút, ale mali sme skvelý čas. Neskôr v tú noc som šil z elastickej bránice. Celá práca bola asi 30 minút.

1. Určite vhodné tričká alebo mikinu.

2. Preložte pár detských nohavíc s trčiacimi rozkrokmi a stopami. Načrtol som, ako by to malo vyzerať pre vás. Pri tomto umiestnení rezu nebudete vyžadovať lemovanie dna.

3. Odrežte na svojej vysledovanej čiare.

4. Odrežte druhú nohavicu z druhej strany košele. Vyhľadajte šípku vľavo na tejto fotografii a zistite, ako som presne využil svoju prvú nohavičkovú nohu ako sprievodcu.

5. Teraz máte dve nohavice, však?

6. Pravá strana sa zaoberá navzájom, ako aj s kolíkom. Šiť pozdĺž kriviek.

7. Preorientujte nohavice a tiež uvidíte, že máte len rozkrok, ktorý môžete šiť, ako aj ublíženia, aby ste sa zložili a šili. Nechajte oblasť, aby ste preliali elastickú, cez.

8. Vložte elastickú, šitenú strednú stranu zatvorenú, rovnako ako ste hotoví!

Teraz môžete z tričku vyrábať jednoduché malé detské šortky alebo nohavice. Prosím, podeľte sa s nami svoje úspechy! Ostatné projekty tričiek:

Rozšírte život preferovaného grafického tričku

Urobiť novorodenecký klobúk

Zdobiť s plsti a tlačidlami

(or just buy inexpensive infant pants as well as move on with your day)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *