, zdieľanie sa stará!

zdieľam

Tweet

zdieľam

Minulý týždeň bol pre mňa drsný. Boli sme zaneprázdnení koncom školského roka a správou, že sa v auguste určite sťahujeme do Chicaga. Bol som stresovaný a preskočil svoje doplnky a tréningy. Sám som zlyhal. Všetci sa stretávame s kameňmi úrazu na našej ceste zdravého bývania. Dokonca aj vplyvní zdravotníctvo, ako som ja. Ale ak je zdravý dostatočne nevyhnutný, vyzdvihneme sa a začneme znova. To som urobil a teraz sa cítim oveľa lepšie.

Zorganizoval som všetky svoje doplnky na týždeň, vzal som ich po raňajkách a uistil som sa, že som si tiež vzal ďalšie dve mäkké gély CLA s mojím obedom alebo večerou. Moje tréningy sa vylepšili od nuly na päť dní. Odrezal som si sacharidy a každý deň som jedol šalát na obed. Opäť som urobil „me-time“ prioritou. Cítim sa oveľa lepšie. Narezanie sa sacharidov a vylepšenie môjho chudého proteínu mi nechalo menej nafúknuté a môžem povedať, že moje brucho je opäť lichotivé. Moja energia sa zvýšila a ja som lepšie spal. Často cvičenie a užívanie doplnkov každý deň pomohlo znížiť moje napätie a spánok. Ak ste niekedy boli v podobnej situácii, s odhodlaním a vôľou sa môžete vyzdvihnúť späť na najlepšiu cestu.

Toto je hop blogu. Pokyny tohto blogu Hop sú nasledujúce:

Navštívte TheHealthMom.net každý piatok a prepojte sa na váš Fitness Friday Post alebo akýkoľvek príspevok súvisiaci s kondíciou.

Dajte naše tlačidlo Fitness Friday niekde na svoj blog (kód je vyššie) alebo blogový príspevok a pozvite svojich čitateľov, aby sa k nám pripojili každý piatok.

Tieto pokyny umiestnite na svoj Fitness Friday Post.

Zanechajte mi komentár k TheHealthymoms.net, aby som sa mohol pozrieť na váš blog. (Mali by ste mať účet Google+, aby ste zanechali pripomienky. Zaregistrujte sa tu.)

Navštívte ďalšie blogy, ktoré sa tu spájajú, a ďalšie blogy, ktoré spolu organizujú fitness v piatok každý týždeň.

Naši talentovaní spolus hostitelia: Chandra Sullivan-Spark Your Motivationtere Scott-učiteľný Scott Tots Homeschooldanielle Nabozny-lesk na pery a jogu Pantslisa Belanger-Inšpirujte ma Wellmaryann Mitchell-nie je to jedlo-to nie je jedlo-to je meč Lacey 365

Inlinkz Link-up

http://static.inlinkz.com/cs2.js?v=007

O našom zakladateľovi

Cascia Talbert je zaneprázdnený bloger a matka piatich detí, žijúcich v Spokane, WA. S B.A. V histórii a práve a vášeň pre písanie a zostať zdraví založila časopis zdravých matiek v roku 2007. Časopis zdravých matiek je v súčasnosti zaradený do špičkového blogu o zdraví pre mamičky. Pani Talbert verí, že ak sú matky dobre vzdelané v zdravotných problémoch a ako zostať zdravé, môžu tieto informácie odovzdať svojim deťom a zvrátiť štatistiku detskej obezity v USA

Pani Talbert prevádzkuje sociálnu sieť zdravých matiek, je zakladateľkou médií zdravých matiek a tiež blogy na Talbertzoo.com. Môžete ju sledovať na facebook.com/thehealthymomsmag a twitter.com/cltalbert.

Ak sa vám tento krátky článok páčil, môžete sa tešiť z týchto príbehov.

Načítava…

var marketgiddate = new Date (); Document.Write (”);

http://www.feedcat.net/js2/button.js?pub=856436&bmode=s125x16&ilng=en&section=

var addthis_config = {„data_track_addressbar“: true}; // s7.addthis.com/js/300/addthis_widget.js#pubid=ra-52a8a5a807f5f744

Odkaz na tento príspevok: fitnes piatok #bloghop # Linkup – Keď sa narazíte na vyzdvihnutie

0/5

(0 recenzií)

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

zdieľam

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *