Toto publikovanie pozostáva z niektorých pridružených odkazov.

Je tu „ráno po“. Ráno po Heather, rovnako ako som sa vrátil z Atlanty, kde sme boli na neuveriteľnom seminári pre autorov blogov profesionálnej mamičky s názvom Mommy 2.0.

Atlanta nie je v blízkosti San Francisca, v situácii, ktorá sa vám neodstránila, avšak cestovanie bolo 100% hodnota investícia.

Keď som sa dostal do taxíka o 5:00 (2 hodiny ráno na mojom telesnom hodinách), aby som sa vrátil domov, víkend sa začal rozmazať, keď som napísal všetky svoje poznámky v lietadle, uvedomil som si, že som z toho vytiahol oveľa viac seminár, ako som čakal.

Jedna hlúpa vec, ktorá sa vyskytuje na konferenciách pre spisovateľky žien v blogu, je to, že sa urobí veľa fotografií, čo vedie k veľkému množstvu žien, ktoré konajú smiešne a navzájom sa trénujú, aby robili nepárne tváre (ste gepard! Ste Chalupa!) , tajne drží ruky v nepohodlných pozíciách, aby sa z nich javili oveľa štíhlejšie, ako aj používanie oveľa viac make -upu, ako aj módnych šperkov, ako nosíme doma. Práve tu sú niektoré zábery, Heather, ako aj náš kamarát Morgan z 818, ktoré zasiahli pár pozícií.

Srandu. Práve tu sme s Morganom, všetci oblečení na večer ocenenia Iris Awards.

Tu je niekoľko ďalších odkazov, ktoré sme zhromaždili tento týždeň.

Úžasný sprievodca mamičkami vyberie Deň matiek. Ponorte sa do awesomesauce. Všetci sú o podpore malých umelcov, ako aj to, ako sa mi to páči.

Ak sa chystáte liečiť sami seba, nie je to však šľachetná žena, ukážem sa na staré nohavice Navy Pixie. Sú k dispozícii v jillion vzoroch, farbách, ako aj vo veľkostiach, ako aj vysokých, ako aj drobných drobných. Takže áno, sú pre vás … ale idú rýchlo. Keď som pochválil pár seminárnych hostí na ich voľbu vzorov Pixie Pants, obaja sa vrhli po pohodlí a cestovnej príjemnosti týchto nohavíc. Mať červené nohavice tento rok skutočne prinieslo šťastie do môjho šatníka.

Rýchle veci, ktoré môžete poslať svojej mame, svokrovi, nevlastnej matke, babičke, ako aj druhému manželovi vášho otca, ktorý už nie je skutočne vašou nevlastnou matkou:

Páči sa mi pohľadnice aplikácie na behu. Využite svoj inteligentný telefón na vytvorenie pohľadnice, ktorá sa odoslala poštou. Úplne prvýkrát je potrebné zadať všetky vaše informácie, avšak potom potom zastrelte povesť vďaka poznámke, kedykoľvek budete chcieť. Tak ľahké.

Použite králik úlohy, ak nie ste v rovnakom meste ako mama. Táto služba vám umožní objaviť niekoho, kto by priniesol vaše mamičky kvety, pranie jej auto, zametal jej prednú verandu alebo čokoľvek iné, čo sa jej rozosmeje, ak tam nemôžete byť, aby ste to urobili sami.

Pre vás staršie mamičky, tj 80. roky sú skutočné spomienky, ktoré si pamätáte, moja žena Jenny má na svojom blogu humornú smapddown z Hearthrobs Gen X. River Phoenix vs Johnny Depp? Nenechajte ma vyberať! Choďte sa pozrieť, ktoré z nich prináša silné pocity pre vás.

Vzal som videozáznam v Mommy 2.0 s mimoriadne očarujúcou Alison show, ako aj s mojím dobre oblečeným priateľom, Amy Bellgardt z Momsparku.

Pozrite sa na Alison’s Brunch Decor. Pravidlo mamičiek! (Pozri jej publikovanie s oveľa viac obrázkami z tohto brunch.)

A nakoniec, naši kamaráti Meagan, ako aj Sarah z najšťastnejšieho domu predstavili knihu s názvom Beyond Infant (ktorú budeme podrobne hodnotiť neskôr), ak to však chcete včas na Deň matiek, naskočte tam teraz, aby ste ju videli. Táto kniha je určená pre tých, ktorí cítia ten pocit, že „začínam„ vidieť svetlo “na konci intenzívnych detských rokov, ale nemôžem skôr povedať, na čo žiari.“

Ako vždy sa cítite bezplatné zdieľať akýkoľvek typ odkazov, o ktorých si myslíte, že by som rád.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *