Svätá krava! Zajtra sa dostávam do lietadla so svojou rodinou na malú predbodej „dovolenku“. Nemôžem si pomôcť, ale dať slovo dovolenka do úvodzoviek. Ak by to bolo k dispozícii, použil by som vzduchové city.

Moja rozšírená rodina má báječnú chalupu Lakeside v Upstate New York, ktorá je slušnou jazdou, odkiaľ som vyrastal v Clevelande, ale je Hecka ďaleko od miesta, kde teraz žijem v Berkeley. Takže, samozrejme, keď bol Blogher oznámený, že je v New Yorku, rozhodol som sa to všetko skombinovať do jedného masívneho dobrodružstva.

Tu je začiatok nášho šialeného plánu:

Ísť na SFO

Fly to JFK (Hook the Kids Up with iPhones plnenými obľúbenými hrami, piesňami a filmami)

Vlak/autobus/taxík do NYC vyzdvihnúť náš úžasný terén GM, na financovanie týždňa od mediálnej flotily GM.

Prejdite do terénu GM do niektorého známého neznámeho mesta podunk práve z Manhattanu na noc. Odpočinok. Zzzzz.

Rise and Shine potom odveďte zvyšok cesty do Adirondacks na týždeň „dovolenky“ s mojou rodinou.

Akonáhle dorazíme, môžeme spomaliť svoje prevodové stupne smerom nadol. Moja švagna bude navštevovať s mojou detskou neterou. Dokážem si naplniť detské pritúlenie a odovzdať ju mamičke, keď sa tieto maznania zmenia na výkriky.

Ako hovorím svojim deťom, môžeme plávať, čln, túru, pádlová loď (nebojte sa motora, to je oveľa iné!), Hrajte sa s paličkami, vyliezť na veci, postriekate, jesť zmrzlinu, vykopať v piesku , pozri hviezdy a robte hádanky.

Práve v čase, keď budem potrebovať dovolenku z mojej „dovolenky“, sa dostanem do vlaku z Albany do NYC na konferenciu Blogher Conference a pôjdem z roztrhaných džínsov do roztomilých šiat a vizitiek. Môj super fantastický manžel zostane na prvom mieste s mojimi rodičmi, súrodencami a chlapcami, keď sa zúčastňujem na blogovej konferencii Bloging Prom Blogher Conference.

V sobotu Alec začne jazdiť späť do reality. On a chlapci budú jazdiť 5 až 8 hodín vrátane prenocovania cez noc predtým, ako sa so mnou stretnú v meste. Možno je skutočnou dovolenkou v pondelok ráno po celej rodine, cestovaní a konferenciách a ja ich pošlem späť do predškolskej výchovy.


Som veľmi nadšený, že sa s tým, že sa mám obávať menej, pretože mi GM ponúkol terénový crossover vozidlo na zakopnutie o cestách. Je to súčasť mediálnej flotily a ja ju budem musieť vrátiť, keď sa vrátim do reality.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *