Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

zdieľam

Je to december, čo je zaujímavé, pretože to naznačuje, že je to vianočná sezóna! V našom dome sme sa tak bavili s (jednoduchými) dovolenkovými remeslami, filmami, pečením, horúcim kakaom, ako aj trochu poskytovaním späť do okolia prispievajúcimi hračkami. Bol to skutočne úžasný pocit!

Počas tohto obdobia v tomto období sa mnohokrát stávame tak hektický, že naša fyzická kondícia a výživa majú tendenciu jeseň na vedľajšiu koľaj. Takže tento domový tréning je v duchu sezóny! Je to rýchle, jednoduché a zábava! Nastavte sa ako 12 dní Vianoc, že ​​urobíte jeden pohyb, potom pridajte ďalší, potom sa vráťte na začiatok a začnite znova, až kým sa so všetkým nedostanete!

12 dní Fit-MAS!
1 Guy Maker
2 skoky
3 burpees
4 sit-upy
5 krokov
6 push-ups
7 flutterkicks
8 skákacích zdvihákov
9 glute mostov
10 výpadov
11 dosiek UPS
12 sprinterov

Je to takto, urobte 1 mužský výrobca, potom 1 mužský tvorca aj 2 skoky, ako aj 1 mužský tvorca, 2 skoky v Tucku, ako aj 3 burpees, potom 1 mužský tvorca, 2 Tuck Skoky, 3 burpees, ako aj 4 sit-upy … atď., Až, až kým sa nedostanete na 12 sprinterových miest. Užite si to! Chcel by som presne pochopiť, ako to chodí!

O autorovi: Mandy Skinner je autorom knihy Ebook PB&J, ako aj push-upy: Sprievodca hektickou mamou pre plán stravovania a cvičenie, okrem futbalovej mamičky s blogom svalov. Rovnako je editorkou fyzickej zdatnosti pre časopis zdravých mamičiek, okrem prispievateľov do mamičiek Big City. Je potešená mamičkou dvoch, Sean a Sarah, okrem inštruktora osobnej fitness, ako aj trénerov výživy venovaného životu zdravého a šťastného. Okrem jej atletických úsilí je Mandy neustálym obhajcom zdravého a aktívneho života.

Sledujte Mandy na Instagrame @mandyjskins alebo Twitter @Mandyskinns.

Odkaz na tento príspevok: 12 dní fit-mas!
Súvisiace 3 veci, ktoré požadujete, aby ste pochopili Covid-19, ak máte autoimunitný stav

0/5

(0 recenzií)

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

zdieľam

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *