zdieľanie sa stará!

zdieľam

Tweet

zdieľam

Leto je skvelý čas na automobilové výlety a výlety lodí, ale ak vy alebo člen rodiny trpíte pohybovou chorobou, cestovanie sa môže zmeniť od vzrušujúceho a zábavného k nepríjemným a stresujúcim v zhone!

Pohybová choroba môže byť výsledkom cestovania v autách, lodiach, vlakoch, lietadlách, jazdach v zábavnom parku a dokonca aj výkyvov ihriska. Cestovanie automobilom je najbežnejšou príčinou pohybovej choroby a môže sa zhoršiť pre citlivé deti všeobecným znečistením ciest alebo únikom palivových výparov zo samotného vozidla.

Pohybová choroba je spôsobená jemným mechanizmom vo vnútornom uchu a tekutiny obsiahnuté v ňom, ktoré sa stávajú z rovnováhy opakovaným pohybom hlavy a tela. Rýchlo sa pohybujúce konfliktné správy, ktoré sa prijímajú z očí do mozgu, nepomáhajú.

U niektorých detí ich samotná myšlienka, že musia cestovať, ich robí napätými a úzkostlivými a začnú dostávať príznaky pohybovej choroby skôr, ako dokonca vstúpili pred predné dvere!

Príznaky a symptómy:

Zvracanie, pocit, že sa necíti, cítite sa slabý, závraty, potenie

ospalosť, zívanie, viac dýchať

studený, špinavý pocit pokožky alebo neobvyklý bledokrén na pokožku

V niektorých prípadoch

Ak dieťa zvracajú, uistite sa, že im dá veľa tekutín, aby sa nedostali dehydratáciou.

Aromaterapia môže upokojiť emocionálne centrum mozgu a je užitočná pre upokojujúce cestovné nervozity, ako aj pre plné fúkané pohybové choroby. Životné oleje sa môžu používať vo vozidlách pomocou automobilového difúzora, aký je uvedený. Peppermint, Spearmint alebo Ginger Vital Oil vytvára povznášajúcu a osviežujúcu arómu, ktorá dokáže obmedziť nevoľnosť a tiež pomáha vodičom zostať v strehu na týchto dlhých trasách.

Súvisiace, ako neošetrená reaktivita potravy ovplyvňuje celé telo

Utrite 1-3 kvapky (deti) alebo 3-5 kvapiek (dospelí) vyššie uvedenej zmesi na hrudi a žalúdku jednu hodinu pred cestovaním. Jeden až tri kvapky tejto zmesi sa môže použiť aj 2 až 3 krát masírovať za uši alebo dať jednu kvapku na tkanivo a zastrčiť ju na sedadlo za dieťaťom.

Lietajúca úzkosť:

Pred cestovaním pridajte jeden kvapkový levanduľový EO a jeden kvapka geranium eo do malého množstva nosného oleja a vložte ho do kúpeľa. Bude sa vznášať a dá sa zhromaždiť v rukách a masírovať sa do kože dieťaťa pod vodou. Staršie dieťa alebo dospelý ho môže masírovať samy o sebe.

Počas letu použite pripravenú zmes 5 kvapiek každej z rímskeho harmančeka EO, levanduľového EO a Geranium EO, zriedená jednou uncom nosného oleja. Mladšie deti vám umožnia masírovať trochu z toho do svojich nôh, zatiaľ čo pre staršie deti umiestnite 2 kvapky levanduľového EO na tkanivo a umiestnite ho za nimi na sedadlo. Ak sa dieťa cíti zle, vložte na tkanivo 2 kvapky mixu pohybovej choroby, aby ich čuchali. Pre veľmi pohodlnú metódu aplikácie aromaterapie na cestách používajte pokojnú zmes Young Living’s Tranquil Blend.

Chcete viac informácií o pozoruhodných liečivých výhodách životných olejov terapeutických stupňov? Kliknite sem a prihláste sa na odber olejov pre wellness e-Newsletter.

Tieto tipy slúžia iba na vzdelávacie účely a nie sú určené na diagózu alebo liečbu akejkoľvek choroby. Ak zažívate vážne nepohodlie, poraďte sa so svojím zdravotníckym lekárom.

Pripojte sa k komunite zdravých mamičiek

Odkaz na tento príspevok: Aromaterapia pre choroby pohybu a cestovnú úzkosť
Súvisiaci víkendový reflexia

0/5

(0 recenzií)

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

zdieľam

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *