sa stará!

zdieľam

Tweet

zdieľam

Novonarodené deti potrebujú veľa spánku. V prvých týždňoch a mesiacoch ich života vaše nové dieťa strávi väčšinu svojich dní a ak máte veľké šťastie, niektoré noci spíte. Keď som bol tehotný so svojím synom, sníval som o vytvorení dokonalého priestoru a atmosféry, aby spal. Škôlka by bola jeho priestorom a ja som bol odhodlaný, aby bol pre neho teplý a pohodlný.

Pokiaľ ide o detskú podstielku, v ideálnom prípade by ste mali mať aspoň dve sady postieľky postieľky, pretože budete unavení a s obmedzenou energiou a je ľahšie vymeniť súpravu postieľ. Musíte počkať, kým si prajete podstielku dieťaťa. Môj syn spal vo svojej postieľke od svojich dvoch týždňov a dovoľte mi povedať vám, koľkokrát som bol zachránený tým, že som mal záložnú postieľku, mnohokrát sa počítať.

Po príchode novonarodeného dieťaťa si nepochybne všimnete veľa zmien vo vašom životnom štýle. Možno sa budete musieť naučiť prežiť s malým alebo žiadnym spánkom, budete chcieť a urobiť všetko, čo je potrebné, aby ste zaistili, že vaše dieťa dostane to, čo potrebuje. Zistíte, že vaše priority sa v mnohých ohľadoch zmenili. Keď som mal svojho syna, všetko, na čo som mohol myslieť, bolo zabezpečenie toho, aby mal dobrú výživu, milujúci dotyk, suchú čistú pokožku a čerstvú sadu listov v jeho postieľke. Často sa pýtam, čo dieťa vidí, keď sa pozrie na svoju detskú posteľnú bielizeň.

Súvisiaci víkendový reflexia

Existuje toľko tvarov, farieb a vzorov, z ktorých si môžete vybrať. Verím, že farby, vzory, nálady postieľky postieľky môžu prispieť k spánku detí. Zmena farebných schém škôlky často môže dať vášmu dieťaťu čerstvé pamiatky a tvary, aby sa zamysleli, keď ležal v spánku a von z spánku. Keď vaše dieťa vyrastie z detskej postieľky, detská podstielka sa môže použiť na posteli batoľa, vydaté, uchovávané pre váš ďalší zväzok lásky alebo dokonca darované miestnej charitatívnej organizácii.

spať

Nikto z nás si nepamätá, že je dieťa a celý deň spí. Akonáhle sa vaše dieťa narodí, váš spánok vezme horák chrbta a úprimne povedané, nezáleží na tom, keď sa váš malý pozrie na vás a usmieva sa a coos, vezmi ho od inej mamy, vôbec to nie je nič také.

Verím, že výberom správnej posteľnej bielizne a vytvorením pokojného spánkového prostredia pre vaše dieťa bude lepšie spať. Nezabudnite si prispôsobiť svoju myšlienku dokonalých vzorov, farieb, štýlov. Urobte si tému a nebojte sa mať niekoľko sád, budete vďační neskôr, verte mi.

Viac informácií o detskej posteľnej bielizni nájdete na adrese http://www.babiescrictBedding.com. Nájdete lacné súpravy detských obliečiek a postieľiek v rôznych možnostiach. Vieme, že nájdete dokonalú postieľku pre váš nový malý.

Zdroj článku: http://ezinearticle.com/?expert=janet_rotax

Diskutujte o tom na našom fóre

Odkaz na tento príspevok: Vytváranie pokojného spánkového prostredia pre vaše dieťa < /a>

0/5

(0 recenzií)

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

zdieľam

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *