, môj blogger v kriminalite Heather a ja som kamarátmi už takmer 15 rokov. Keď sme sa stretli, mobilné telefóny boli prísne pre služby služieb a „mamičky“ boli ľudia, ktorí sa chystali vziať nás nakupovať v posteli, kúpeli a ďalej. Ako sme sa zmenili, tak aj svet okolo nás. Vždy sa môžem spoľahnúť na to, že Heather rýchlo zhrnie, ako by veci „mali fungovať“ a nájsť riešenia. Tu sú niektoré nugety múdrosti, ktorú som od nej vzal, buď prostredníctvom výslovného výučby alebo príležitostného pozorovania.

Existuje správny spôsob, ako nakupovať a navigovať Target a všetky ďalšie nadmerné obchody, a všetko začína zakaždým parkovaním vozidiel na rovnakom mieste a získava váš vozík z tej istej banky vozíkov. Willy-Nilly správanie je zbytočné, keď sa týka veľkých obchodov s boxami a môže vás ukončiť dezorientované, stratené alebo horšie, bezcieľne prehliadať. Na fotografii sa vydávam na svoju prvú cestu do Target ako matka dvoch.

Keď cestujete (napríklad na konferenciu) a na niekoľko po sebe idúcich dní nosíte oblečenie z kufra, uviaznite opotrebované spodné prádlo do uzla, aby ste ich nezamieňali so zvyšným čistým spodným prádlom. Hádajte, kam Heather cestovala na tomto obrázku a bola zadaná, aby vyhrala osobný e -mail od nej a povedal vám, že máte pravdu.

Položte gumové pásmo okolo okraja koľajového kolesa na kompostovacej kotúčiku (požiadavka v Berkeley – v odpadu nie je povolené žiadne kúsky potravín) a na svojom mieste držte malú kompostovateľnú vrecko na odpadky. Táto inteligentná myšlienka minimalizovala podráždenie mojej kuchyne asi o 87%.

Môžete sa zasnúbiť, vydať sa, pozrieť sa na Európu, Áziu, Afriku (a Cleveland), otehotnieť a získať dom za niečo viac ako jeden rok. Stačí na to nastaviť svoju myseľ. Na tomto obrázku sa Heather stále neoprávňuje svoj nový domov a nesprávne verí, že dieťa v žalúdku bude po pôrode bacuľatá a smajlí, ako je tá, ktorú drží.

Triatlony sú zábavné. Alebo aspoň existujú. Nakupovanie nie je zábavné a nikdy nesmiem navrhnúť, aby sme šli nakupovať pre zábavu. (Pozri číslo 1.) Na tomto obrázku robíme svoj prvý a jediný triathalon. Rok bol rok 2002.

Ak niečo prekročí vašu myseľ a podľa vášho výberu je prerušiť svojho manžela v práci s vašim kreatívnym myslením alebo ho uverejniť na Twitteri, ideálnou odpoveďou je Twitter. Heather tweeting v minulom roku počas evakuácie súvisiacej s bombou na letisku v Oaklande.

Dúfam, že tieto životné lekcie považujete za užitočné. Zostaňte naladení na oveľa viac vzdelávania zajtra, keď Heather články, čo sa odo mňa naučila.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *