, sa stará!

zdieľam

Tweet

zdieľam

Každý rok po Vianociach dostávajú moji mladí ľudia viac, ako aj viac hračiek, ktoré sa pridajú k neporiadku. Niekedy je to neznesiteľné. Ak máte ťažké objaviť metódy na vyčistenie „po vianočných neporiadkoch“, zanechali pozadu od vašich mladých, skontrolujte tieto fantastické tipy:

Dobitie mladíka

1. Obrovské hračkárske boxy sú pre hračky rovnako jednoduché, aby sa spojili. Využite samostatný bin pre rôzne hračky, ako napríklad pre legos, jeden pre akčné figúrky, jeden ďalší pre doliecny nábytok atď.

2. Otočte hračky svojho dieťaťa. Inštruktori tvrdia, že mladí ľudia sa sústreďujú oveľa lepšie na svoju hru, keď majú skôr niekoľko skvelých možností hračiek ako závratnú škálu možností. Udržujte ďalšie produkty v garáži alebo suteréne v škatuliach označených „Hračky na dovolenke“ a prepnite ich každých pár týždňov. Váš domov bude okamžite elegantný.3. produkovať zóny aktivity. Chcete sa baviť s farebným papierom, lepidlom a trblietkami? Je to všetko úhľadne držané spolu v remeselníckej zóne. Ste pripravení skontrolovať knihu? Vytvorte celkový kútik knižnice s detskou stoličkou. Využívajte ľahké škatule alebo zásobníky, najmä ak priestor nie je skutočne obrovský pre toľko rôznych „zón“, takže mladí môžu pohybovať svojimi hracími hracími hracími hracími hracími hracími hracími hracími hracími hracími hracími hracími hracími hracími hracími hracími hracími hracími hracími hracími hracími hracími hracími hracími hracími hracími hracími hracími hracími hracími.

4. Nepoužívajte police. Bit Youngsters majú ťažkosti s čítaním titulov na chrbtici, ako aj presúvať knihy späť tam, kam patria. Namiesto toho uložte knihy vzpriamene do malých plastových košov alebo košov na podlahe alebo na nízkej polici. (Police sú v poriadku, keď je vaše dieťa okolo 7.)

Súvisiace malé deti a technológie: Presne ako zvládnuť web s malými deťmi

5. Zorganizujte svoje remeselné potreby. Uchovajte si vinylový obrus s umeleckými zásobami. Vyhoďte pastelky, ako aj farebné škatule ceruzky. Namiesto toho uložte nástroje na kreslenie v krabici. Samostatné zásoby vo vreckách na zips. Uložte papier do veľkých dát alebo obálok.

6. Dodržiavajte tieto fantastické tipy na ukladanie šaty. Tony oblečenie v obrovskom koši. Tradičné hračkárske škatule nemusia pre malé hračky fungovať veľmi dobre, ale fungujú fantasticky pre šaty. Využite dve škatule, ak má vaše dieťa veľké šaty. Môžete ich oddeliť podľa štýlu alebo farby. Využite háčiky na veci, ktoré sa môžu stratiť alebo rozdrviť. Zaveste ich na úrovni dieťaťa vedľa škatule na šaty alebo použite krátky stojan na kabáty.

7.Klaďte všetky hračky, ako aj hry. Vložte hry do kontajnerov jednoduchými slovami, ako aj s fotografiami toho, čo je vo vnútri. Dokonca aj predradníci môžu zistiť, čo hľadajú, ako aj odovzdať, keď sú hotové! Hneď, ako ich dostanete, priložte do rohov odstránenie poštovej pásky. Alebo sa môžete úplne zbaviť krabíc. Vložte pokyny každej hry, ako aj hranie kusov do veľkej plastovej tašky na zips. Potom uložte herné dosky do plastového koša s vreciami hrania kusov pred vpredu. Ak máte veľké množstvo hádaniek z drevených brány, premýšľajte o stojane pre skladačku, ktoré sa ponúkajú v obchodoch Teach Supply, ako aj v mnohých obchodoch s hračkami. Jigsaw hádanky sa môžu uchovávať v ich zosilnených škatuliach, v čírych, viečkach alebo v plastových vreckách na zips. Nezabudnite vystrihnúť a zahrnúť fotografiu dokončenej hádanky.

Súvisiace chiropraktické a proteínové problémy u detí

Časopis zdravých mamičiek navrhuje tieto fantastické riešenia skladovania. Kliknutím na obrázok alebo odkaz pre viac informácií.

2-Sided book Display

Arch 2-Sided Storage

Arch young child book Browser

Diskutujte o tom na našom fóre

Link to this post:Great tips to Take care of youngster Clutter

0/5

(0 recenzií)

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweetzdieľam

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *