som dostal túto sviečku po tom, čo som si užil sex, ako aj mestskú epizódu, v ktorej si Miranda uvedomuje, že Steve je počas prvých narodenín svojho dieťaťa Bradyho. Poskytol som to svojmu vtedajšiemu priateľovi pri našom ročnom výročí datovania ako memento našej lásky.

Ako emocionálny back-rat som to zachránil.

Môj vtedajší priateľ skončil ako môj teraz manžel. Keď naše nováčik otočil jeden, mal som na pamäti našu špeciálnu sviečku a tiež som ju dal na jeho narodeninovú tortu. Aww. Nerozumeli sme, či by sme mali nejaký typ oveľa viac detí, ale nedokázal som v žiadnom prípade vyhodiť sviečku.

Krátko po tom, čo som Holden otočil, som nakoniec čakal s dojčenským číslom dva. Rýchlo vpred k Miloove prvé narodeniny, opäť som vyniesol sviečku. Holden, takmer tri, si to pomýlil za ošetrenie a jedol z kusu vosku skôr, ako som si to všimol. Vidíte značky zubov? Myslel som, že sme boli vyrobené s deťmi, ale držal som sa na sviečku rovnako.

Keď mal Sawyer úplne prvé narodeniny, prepadol som okolo tohto zmäteného, ​​vyhoreného pokladu a tiež ho vytiahol na Floridu na jeho špeciálny deň.

Teraz, keď sme robili deti, stále ho držím v zásuvke v kuchyni. Predpokladám úžasné zmiešané spomienky na ako ma držať.

Šťastný Valentín!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *