sa stará!

zdieľam

Tweet

zdieľam

https://apis.google.com/js/pluson.jsi’s ​​Consers My Life je šialený a hektický. Od získania troch detí z dverí do školy, môj malý predškolský lekár do svojej školy dva dni v týždni, nočník trénuje môjho malého chlapca, udržuje dom v čistote, robí hromady bielizne, varenie večere a vytvára čas pre môjho manžela, je to Zaujímalo by ma, ako si niekedy dostanem čas pre seba. Vyzerám dobre je pre mňa dôležité. Keď sa pozriem do zrkadla a páči sa mi to, čo vidím, zvyšuje moju sebavedomie a pomáha mi deň ísť oveľa ľahšie. Ráno ma baví, keď som si dal malý make -up, ale nemám 20 minút voľného času, aby moja tvár vyzerala bezchybne.

Vďaka pokročilému minerálnemu make -upu nepotrebujem ráno 20 minút času v kúpeľni. Pokročilý minerálny make-up je 100% prírodná minerálna línia make-upu, ktorá obsahuje výrobky štyroch v jednom určené na uľahčenie môjho života. Nadácia voľného prášku a stlačený prášok kompaktný fungujú ako ľahký prášok, základ, korektor a opaľovací krém v jednom.

Pokročilý minerálny make -up neobsahuje mastenec, parfumy, parabény, farbivá alebo konzervačné látky, vďaka čomu je zdravý pre pokožku a optimálny pre tých, ktorí trpia hyperpigmentáciou, akné, ružovkou a citlivosťou. Tieto 100% vegánske výrobky mi poskytujú nielen prirodzenú žiaru, ale spôsobujú, že vyzerajú úžasne bez námahy a časovo priateľské. Predbežné minerálne make -up je optimálne pre tých, ktorí trpia hyperpigmentáciou, akné, ružovkou a citlivosťou. Je to ľahké a osviežujúce a moje póry nezachovávajú.

Viac informácií o kompletnej pokročilej linke minerálnych make -up nájdete v AdvancedMineralMakeup.com.

*Zverejnenie som dostal výmenu za tento prehľad pokročilého minerálneho make -upu. Všetky názory sú presné a 100% moje.

Cascia Talbert je zaneprázdnený bloger, vydavateľ, spisovateľ na voľnej nohe, online obchodník a matka piatich detí, žijúcich na severozápadnom Pacifiku. S B.A. V histórii a práve a vášeň pre písanie a zostať zdravé založila časopis zdravých mamičiek v roku 2007. Časopis zdravých mamičiek je v súčasnosti zaradený do špičkového blogu o zdraví pre mamičky a obsahuje niekoľko spisovateľov odborníkov v oblasti zdravia a blogerov mamičky. Pani Talbert verí, že ak sú matky dobre vzdelané v zdravotných problémoch a ako zostať zdravé, môžu tieto informácie odovzdať svojim deťom a zvrátiť štatistiku detskej obezity v USA

Súvisiace koloidné striebro pre starostlivosť o pleť

Pani Talbert je uvedeným zdravotníckym blogerom na wellSphere.com a jej články nájdete aj na stránke ezineArticles.com. Prevádzkuje tiež sociálnu sieť zdravých mamičiek na Ning, je hlavnou marketingovou riaditeľkou spoločnosti Talbert Nutrition LLC a je v poradnej rade sociálnych médií pre Americkú Wellness Challenge. Sledujte ju na Google+.

Považovali ste tieto informácie užitočné? Kliknite sem a ukážete svoju podporu časopisu Zdravé mamičky.

Odkaz na tento príspevok: Pokročilý minerálny makeup 4 v 1 kozmetické výrobky pre mamu

0/5

(0 recenzií)

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

zdieľam

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *