, ktoré sa stará!

zdieľam

Tweet

zdieľam

https://apis.google.com/js/pluson.jsi veľmi silno verí, že každé dieťa musí byť očkované v nákupe, aby zostalo zdravé a zastavilo vypuknutie infekčných chorôb. Veľa rodičov so mnou nesúhlasí a má pocit, že vakcíny spôsobujú nepriaznivé vedľajšie účinky. Rozhodol som sa očkovať všetky svoje deti, pretože chcem, aby boli silné a zdravé a nemuseli trpieť chorobou, ktorej sa dá predísť, ako je detská obrna, príušnice alebo hepatitída. Tiež si nemyslím, že existuje dostatok výskumu a dôkazov o tom, že vakcíny spôsobujú u detí dlhodobé zdravotné problémy.

Spor za očkujúcimi deťmi je opäť vychovaný v novej knihe The Riešenie Cilla Whatcott a Kate Birch. Veria, že homeoprofylaxia je bezpečnejšou alternatívou k moderným očkovaním. Ak sa praktizujú správne, rodičia dokážu udržať deti zdravé rozvojom imunitného systému.

„Ako homeopatickí odborníci a globálni občania sa obávame alarmujúceho výskytu porúch imunitného systému a oneskorenia vývoja, ktoré ovplyvňujú tak veľa detí v dôsledku programov vakcinácie v súčasnej dobe,“ hovorí Birch. „Zaviazali sme sa rozširovať používanie a prístup k homeoprofylaxnej internácii na prevenciu infekčných nákazlivých chorôb.“

Homeoprofylaxia je proces výcviku imunitného systému vášho dieťaťa na boj proti chorobám tým, že mu dáva malú dávku choroby. Ak nemáte základné chápanie homeopatie, môžete nájsť túto možnosť veľmi mätúca. Homeopatia je lekárska prax, ktorú založil Samuel Hahnemann na princípe, ktorý „ako lieky ako“. To znamená, že látky u zdravého človeka, ktoré vyvolávajú príznaky, z ktorých jednotlivec trpí na liečbu pacienta.

Použitie homeopatie na liečenie zdravotného problému môže pre niektorých ľudí znieť radikálny nápad. Prostredníctvom skúseností viem, že tento alternatívny liek funguje. Ale som veľmi skeptický, keď používam homeoprofylaxiu namiesto moderných vakcín. V riešení predstavia Birch a Whatcott možnosť pre rodiny, ktoré hľadajú prirodzenú zdravú alternatívu k očkovaniu.

„Pochopením toho, ako imunitný systém funguje a ako konvenčné vakcíny ovplyvnili dlhodobé zdravie, môžu byť rodičia oprávnení robiť múdre rozhodnutia o tom, ako udržať svoje deti zdravé,“ hovorí Whatcott. V konečnom dôsledku by sme prostredníctvom riešenia chceli zmeniť súčasnú paradigmu o vakcínoch a chorobách z boja proti baktériám a vírusom, aby sme sa s nimi učili bezpečne. “ Môžete si kúpiť možnosť: homeoprofylaxia: Alternatíva vakcíny na Amazon.com alebo v miestnom kníhkupectve.

Súvisiace 3 veci, ktoré potrebujete vedieť o Covid-19, ak máte autoimunitný stav

*Zverejnenie: Dostal som kópiu možnosti: homeoprofylaxia: Alternatíva vakcíny výmenou za toto preskúmanie. Všetky názory sú presné a 100% moje.

Cascia Talbert je zaneprázdnený bloger, vydavateľ, spisovateľ na voľnej nohe, online obchodník a matka piatich detí, žijúcich na severozápadnom Pacifiku. S B.A. V histórii a práve a vášeň pre písanie a zdržanie sa zdravia založila v roku 2007 časopis Health Mommies Magazine. Časopis Zdravé mamičky je v súčasnosti zaradený do špičkového blogu o zdraví pre mamičky a obsahuje niekoľko spisovateľov odborníkov v oblasti zdravia a blogerov mamičiek. Pani Talbert verí, že ak sú matky dobre vzdelané v zdravotných problémoch a ako zostať zdravé, môžu tieto informácie odovzdať svojim deťom a zvrátiť štatistiku detskej obezity v USA

Pani Talbert je uvedeným zdravotníckym blogerom na wellSphere.com a jej články nájdete aj na stránke ezineArticles.com. Prevádzkuje tiež sociálnu sieť Mommies na Ning, je hlavnou marketingovou riaditeľkou spoločnosti Talbert Nutrition LLC a je v poradnej rade sociálnych médií pre Americkú Wellness Challenge. Sledujte ju na Google+.

Považovali ste tieto informácie užitočné? Kliknutím sem zobrazíte svoju podporu časopisu Zdravé mamičky.

Odkaz na tento príspevok: Vzdelávanie systému Systém: Nová kniha využíva alternatívu k očkovaniu

0/5

(0 recenzií)

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

zdieľam

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *