Vieš, čo sa mi najviac nepáči na tom, že som rodičom? Ráno dostať všetkých von z dverí. Existuje veľa vecí, ktoré by ste mohli premýšľať o raňajkách, čistení zubov, obedoch, získaní všetkého v batohoch av niektorých prípadoch dokonca aj trojnásobnou kontrolou, ktorú váš 12-ročný dnes dal čisté spodné prádlo. Chceme samozrejme, aby boli naše deti čisté a mali všetko, čo potrebujú, kým ich pošleme z dverí, ale tiež chcem vštepiť zodpovednosť a silný zmysel pre starostlivosť o seba v mojich kiddos. Začal som opakovať týchto 15 základných fráz pre svoje deti, ktoré urýchľujú našu rannú rutinu a pomáhajú im vystúpiť z dverí. Koniec koncov, myslím, že by sme všetci mohli ráno použiť trochu ďalšie povzbudenie.

Zrýchnite svoju rannú rutinu s deťmi s týmito 15 frázami!

“Dajte každý deň šancu byť najkrajším dňom svojho života.” mark Twain
„Váš deň je do značnej miery tvorený tým, ako trávite svoju prvú hodinu. Skontrolujte svoje myšlienky, postoj a srdce. “
“Jedno milé slovo môže zmeniť niekoho celý deň.”
“Stratte hodinu ráno a strávite celý deň hľadaním.”
“Je to dobrý deň mať dobrý deň!”
“Prebuďte sa s účelom.”
“Krásne dni k tebe neprichádzajú, mali by ste k nim chodiť.”
“Začnite každý deň s postojom vďačnosti!”
“Stanovte si cieľ, vďaka ktorému chcete ráno vyskočiť z postele.” (Hovoríme to ráno, ale je tiež skvelé pripomínať svojim deťom pred spaním)
“Každé ráno sa znova narodíme.” Čo robíme dnes, je to, na čom záleží najviac. “ Budh
“Buďte najlepšou verziou seba samého.”
“Dobré vibrácie.” (Super jednoduché, ale je to môj spôsob, ako vytlačiť akúkoľvek hašterenie alebo negativitu, čo všetko spomaľuje)
“Čokoľvek je možné, ak máte dosť nervov.” J.K. Rozruch
“Obklopte sa iba ľuďmi, ktorí ťa zdvihnú vyššie.” Oprah Winfrey
“Prečo sa zmestiť, keď si sa narodil, aby si vynikol?” Dr. Seuss

Ako sme spoznali rannú rutinu

Hore som diskutoval o tom, že ráno sú jednou z mojich najobľúbenejších vecí o rodičovstve. Nedávno som si však vybral, že sme všetci potrebovali dostať z dverí na lepšiu nohu. Samozrejme, 15 vyššie uvedených fráz určite pomohlo urýchliť rannú rutinu, ale začal som implementovať niektoré skutočné pokyny pre deti. Nižšie nájdete niektoré veci, ktoré tu robíme, aby sme mali lepšie ráno.

Prísnejšie posteľy

Huh, kto by si myslel, že by oveľa viac spánku prinieslo ľahké ráno? Viem, že tak veľa z vás si pravdepodobne myslíte. Tu je to, čo sme už predtým stanovili. Len sa trochu líšili a ohýbali sa v závislosti od toho, ako vyzeral náš deň. Urobili sme z toho cieľom byť oveľa viac v súlade s spaním a implementovali sme aj nočnú rutinu, aby ste s tým pomohli.

Tento nový prísny pred spaním sa vzťahuje aj na matku a otca. Namiesto toho, aby ste zostali neskoro, skúste sa zobudiť o niečo skôr. Možno budete potrebovať niektoré z 15 vyššie uvedených fráz, aby ste najskôr pomohli urýchliť svoju vlastnú rannú rutinu, ale nakoniec sa stane zvykom. Zistil som, že nie som veľmi produktívny, keď zostanem príliš dlho potom, čo deti tak aj tak chodia spať. Len si prezerám televíziu alebo sa posúvam cez svoj telefón. Keď sa však skoro zobudím, môžem skutočne urobiť nejaké veci, napríklad hádzanie práčovne alebo čistenie. Môžete si tiež pripraviť svoju kávu a možno si dokonca dajte sústo na jedenie skôr, ako budú deti hore. Vďaka tomu sa vaše ráno bude cítiť oveľa menej chaotické.

Raňajky

Musel som pustiť myšlienku byť touto ideálnou matkou, ktorá vstala každé ráno a pripravila raňajky pre deti. Aby som bol úprimný, v skutočnosti to nefungovalo, ako som si to tak napriek tomu predstavoval, a pridal veľa stresu. Teraz predkladám raňajky, ako sú uhryznutie vajec a nechám deti mať oveľa väčšiu slobodu v tom, čo ráno jedia. Dokonca sa občas budem zásobovať na veci, ako sú uhryznutie pop-tart, čo je jeden zo spôsobov, ako sa usmievať na všetkých tvárach Kiddos!

Vytlačil som hárok s možnosťou toho, čo si môžu vyrábať, veci ako avokádový toast alebo mikrovlnné raňajky burritos. Pre staršie deti som si všimol, čo potrebujú na to, aby vytvorili určité smoothies alebo misky Acai a urobili skvele s tým, že ich urobili pre seba!

Obed

Urob to v noci predtým! Prestaňte sa posúvať cez Instagram a dajte si 30 minút, aby ste dali obedy dohromady. Ráno sa poďakujete. Tu je krátky článok, vďaka ktorému sa budete cítiť trochu lepšie o obedoch, ktoré balíte!

Ak máte základné deti, nechajte ich tiež. Je dobré im poučiť, čo sa týka obeda, a môžete im pomôcť naučiť sa zdravé praktiky na ceste.

Výber oblečenia

Kto vedel, že 5-ročný by mohol byť tak vyberavý na ich oblečenie? Či už si vyberiete oblečenie alebo váš malý vyberiete svoj vlastný outfit, pokiaľ ide o dohodu o tom, čo budú nosiť noc predtým, ako tak pekne vyjde. Potom môžete mať všetko rozložené a pripravené na to, aby sa dostali aObráťte sa ráno bez otázok.

Kontrolné zoznamy

Rodičovstvo ma naučilo, že kontrolné zoznamy sú nevyhnutnosťou. Ukázalo sa, že kontrolné zoznamy pre rannú rutinu úplne zmenili spôsob, akým pracujeme. Najlepšie zo všetkého je, že sa necítim, že sa už každý deň opakujem, pretože im môžem len povedať, aby si prečítali kontrolný zoznam. Vytlačil som ich a dal som ich do toalety a pri dverách ako pripomienky.

Príklad kontrolného zoznamu rannej rutiny
Zuby
Umyť si tvár
Robiť si vlasy
Oblečte sa v šatách položené pre vás
Jedzte raňajky (zo zoznamu raňajok si môžete vyrobiť čokoľvek)
Pripravte si školské potreby
Dajte si obed do batohu
Obliecť

Investujte do niektorých kocky

Nemusí to byť niečo, čo zostane vo vašom dome navždy, ale aj keď máte malé deti, je naozaj dobré mať miesto na miesto pre všetky veci v škole. Aj keď nechcete robiť kocky, máte pre každé dieťa určené miesto. Môžu si ponechať svoje topánky, batoh, obedový box a čokoľvek iné, čo potrebujú pre školu každý deň na jednom mieste.

Tieto kocky sú skvelým miestom na zverejnenie niektorých z 15 fráz, ktoré ste si vybrali, aby ste urýchlili svoju rannú rutinu! Milujem tieto kocky od Kohla, pretože sú ľahké, ale majú všetok priestor, ktorý vaše deti potrebujú.

Víkendové ranné rutiny

Je zrejmé, že by ste sa mali cez víkendy odpočinúť, ale snažiť sa udržať podobnú rannú rutinu. Pomôže to vyhnúť sa pondelok ráno v tom, že sa cítite tak tvrdo a odstránia sa, keď sa budete každý týždeň prispôsobovať. Môžete premiestniť časy prebudenia späť a prepnúť veci, aby ste urobili dobré raňajky, ale uistite sa, že každý stále dokončí všetko v typickom kontrolnom zozname.

S týmito 15 frázami, aby ste urýchlili svoju rannú rutinu a niektoré návrhy pre vaše, skutočne, dúfam, že si môžete nájsť svoju ideálnu rannú rutinu pre svoje deti a opustiť dom trochu šťastnejší. Každá mama si zaslúži pokojné, hladko bežať ráno.

Ak máte nejaké návrhy alebo triky, ktoré ráno pomáhajú vašej rodine, podeľte sa o ne v komentároch! Radi by sme vás počuli.

Tiež sa ti môže páčiť:

Detské batohy; Moje veľmi silné názory na nich

Najlepšie budíky pre deti od batoľat po materskú školu!

50 silných citátov matky; Pretože matky sú zlé!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *