zdieľanie je starostlivé!

zdieľam

Tweet

zdieľam

Pohyb je podstatné rozhodnutie, najmä ak premiestnite všetky svoje veci z jedného rohu krajiny do druhého. Rovnako ľahké, ako to znie, pohyb môže byť dosť komplikovaný, ak pristanete s nesprávnymi sťahovňami. Aj keď výber kvalitného muža a van London Company nie je raketová veda, stále existujú určité body, o ktoré je potrebné postarať. Nasledujúce kroky zabezpečia, aby ste neskončili s výhľadom na nič dôležité –

1. Vyskúšajte pred výberom sťahovača – ľudia skúmajú najmenších vecí, ale zanedbávajte tento zásadný krok, keď sa týka výberu Movers Vancouver BC. Predtým, ako sa rozhodnete pre pohybujúcu spoločnosť, nevyberajte si veľké mená slepo a preskúmajte. Zvyčajne sú kamaráti a ostatní členovia rodiny dobrým zdrojom pre recenzie na diaľkových sťahovaniach. Ak sa snažíte nájsť úžasnú spoločnosť na dlhé vzdialenosti, odporúčame vám vyskúšať túto spoločnosť v New Jersey.

Výskum nezahŕňa iba meranie recenzií, ale tiež zavolá niekoľko rôznych pohybujúcich sa spoločností a pýta sa ich na podrobnosti. Otázky, ako sú obvinenia, počet krokov, členstvo do AMSA a dlhoročné skúsenosti v službe, sa musia položiť vopred. Ďalej to bude zúžiť vaše vyhľadávanie na 3-4 spoločnosti.

2. Získajte domáce hodnotenie od Movers-3-4 spoločnosti, ktoré si vyberiete v poslednom kroku, bude súčasťou vášho domáceho hodnotenia. Buďte pravdiví a dajte hĺbkový popis všetkého, čo by ste sa pohybovali, ak by ste skutočne chceli nízkonákladový pohyb, pravdivosť je veľmi zásadná, aby ste sa vyhli problémom na poslednú chvíľu. Malé veci, ako je podlaha, je váš nový domov, sú rozhodujúce pre poslednú sumu; Preto ich musíte vždy prejsť vopred.

Súvisiace rozdiely medzi formálnym vzdelávaním a neformálnym vzdelávaním

3. Odhasťte primerane odhad – dokument, ktorý dostanete od vašej spoločnosti, nie je len potvrdením o potvrdení nákupu, ale tiež funguje ako prenájmu. Musí byť kompletný vo všetkých ohľadoch a má podrobnosti, ako sú dátumy dodania, vzdialenosť, opis tovaru, množstvo et al. Poplatky sa vykonávajú na hodinu. Tiež pri vytváraní inventára buďte veľmi opatrní, aby ste nič nevylúčili.

4. Final Test and Baling – Konečná kontrola je preventívnym krokom, v ktorom skontrolujete poverenia spoločnosti s federálnou správou bezpečnosti motorových vozidiel a štátnym tajomníkom, aby ste sa uistili, že voči uvedenej spoločnosti neexistujú žiadne sťažnosti.

Podľa Interstate Moving sa ľudia musia vždy opatrovať s hybnými silami, ktorí účtujú veľmi nízke ceny, pretože väčšinou sú príliš dobré na to, aby to bola pravda. Pridajú skryté poplatky, ktoré zistíte počas konečného vyrovnania. Vyberte si dôveryhodného muža s van London Companies, takže existuje menej problémov.

Autor: Brenda Lyttle pre časopis zdravých mamičiek

B. Lyttle je spisovateľ na voľnej nohe a zvyčajne sa prenáša z dôvodu prenosnej povahy práce jej manžela. Odporúča, aby ste vyskúšali interstate sťahovacie služby online, aby ste sa vyhli dlhým čakaním.

Referencia: Moving Company – Movers nábytku – presťahovanie sa do Austrálie, Veľkej Británie, USA – Presunutie v zahraničí – NLZ Van Lines.

Odkaz na tento príspevok: výber ideálnej pohyblivej spoločnosti

0/5

(0 recenzií)

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

zdieľam

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *