Zdieľanie je starostlivé!

zdieľam

Tweet

zdieľam

Predstavujeme Wonder Well Water. Posun v nákupe spotrebiteľov z sladkých mladých štiav na nižšie možnosti cukru alebo cukru je presne to, čo prinieslo Wonder + dobre, aby spustili svoj cukor a žiadne nápoje pre deti bez sladidla. V skutočnosti je Wonder + Well jediný nápoj pre deti priateľské k obedom, ktorý neobsahuje žiadny cukor ani sladidlá! Ingrediencie? Organická ovocná šťava a voda. To je všetko!

Spoluzakladateľka spoločnosti Wonder + Well, Tara, hľadala zdravé možnosti šťavy, ktoré sa majú zahrnúť do obedov svojho syna, ale jednoducho ich nenašli. Rozhodla sa vyriešiť tento problém sama! Spojila sa so svojím bratom Greggom a vytvorili koncept Wonder + Well Beverages. Okrem zníženia spotreby cukru, tieto infúzie ovocných šťavy slúžia aj na povzbudenie detí, aby pili viac vody so svojou prírodnou ovocnou chuťou. S nulovým cukrom, zábavnými ovocnými príchuťami a prenosným balením môžu tieto nápoje jednoducho dostať trochu pitie H20!

Takže tým, koľko Wonder + naozaj znižuje príjem cukru vášho dieťaťa? Ostatné detské nápoje, najmä škatule na džúsoch, môžu poskytnúť 9 až 25 gramov cukru na porciu! Americká asociácia srdca navrhuje pre deti maximálne 25 gramov cukru. Jedna škatuľka džúsu dokáže maximalizovať príjem vášho dieťaťa v asi 6-8 unci! Ak každý deň vymeníte iba jednu šťavu za šťavu za Wonder + dobre, eliminujete až 175 gramov cukru týždenne z diéty vášho dieťaťa. Nehovoriac o tom, že zvyšujete hydratáciu s H20!

Súvisiace je vaša práca ohrozenie tehotenstva?

Wonder + Well Helverages sú k dispozícii v troch príchutiach, broskyni, jahode a melóne. Môžete si ich kúpiť u nasledujúcich maloobchodníkov (s ďalšími už čoskoro!):

Čerstvý režisér

Amazon

Homosexuál

Ak chcete zostať informovaní o nových maloobchodníkov a príchutiach, sledujte Wonder + dobre na sociálnych médiách alebo navštívte ich webovú stránku:

Instagram: @drinkwonderwell (https://www.instagram.com/drinkwonderwell/)

Facebook: @Drinkwonderwell (https://www.facebook.com/drinkwonderwell)

Web: www.drinkwonderwell.com

Odkaz na tento príspevok: Wonder + Wonder + Well nulové nápoj pre deti s nulovým cukrom

0/5

(0 recenzií)

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

zdieľam

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *