Naši dojčiatka všetci Blobby na gauči. Moja je v strede.

Pred rokmi som išiel na skupinové stretnutie prvej mamy, ktorý mal päť týždňov starý v jeho kontajnerových automobiloch. Moja jazva v sekcii C stále bolí, keď som zdvihol sedadlo, rovnako ako moje prsia boli také veľké, že som sa cítil na rozdiel od mňa. Zvyčajne drobné, aj keď s C-pohárikmi odovzdávanými s množstvom generácií zmyselných ruských Židov som nedávno športoval G-Cups a stratil len pár kíl okrem predbežného 8-lb dojčiat, ktoré bolo extrahované. Necítil som nič ako moje staré pozitívne ja, nevadí mi moje bizarné a úprimné ja.

Bol som však mimoriadne nadšený z toho, že som uspokojil skupinu, spojil som sa s nimi, ako aj objavoval jednu alebo dve ženy, s ktorými by som sa skutočne mohol spojiť, ktoré by boli k dispozícii, aby boli počas našich tehotenských listov k dispozícii čas.

Čo som teda uviedol, keď som na rade hovoril? Nie je to veľa podstaty. Boli sme požiadaní, aby sme skontrolovali, ako aj podelili sa o svoje maximá, ako aj minimá. Verím, že som s najväčšou pravdepodobnosťou použil slová „v poriadku“, „skvelé“, „zábava“, ako aj „roztomilé“. S najväčšou pravdepodobnosťou som uviedol, že aj moje bradavky bolia.

Keď som opustil stretnutie, uvedomil som si, že som jediný, kto poskytol pôrod prostredníctvom sekcie C, rovnako ako som nezdieľal presne, aké hrozné ma to prinútilo cítiť sa. Rovnako som vydržal mimoriadne ťažkú ​​okolnosť, ktorá mi zabránila dojčiť moje dieťa počas prvých 10 dní jeho života. Keď som videl všetky tie ostatné matky, nejako som túto skúsenosť vyrazil v zadnej časti mojej mysle a ignoroval pravdu, že som sa cítil, akoby som nebol skutočnou mamou, že som nejako zlyhal.

Heather’s Mommies Group na túre

Odvtedy som to vždy držal v mojej mysli ako zážitok, počas ktorého som chcel, bol som odvážnejší.

Minulý mesiac som skontroloval dary nedokonalosti: Pustite, koho si myslíte, že máte byť rovnako ako tým, kým ste. V tomto sprievodcovi „celkového“ bývania autor Brene Brown opisuje, že udržiavanie dokonalosti v dokonalosti sa vyhýba ostatným, aby sa s nami spojili.

To je presne to, čo som urobil späť v skupine mojej mamy. V mojom pokuse byť tým, kým som chcel byť, nebol som sám sebou, rovnako ako tak som nedovolil svojim potenciálnym dobrým priateľom nadviazať spojenie s skutočným mne.

Kniha Brene Browna nie je konkrétne o materstve, ale že lekcia človeka z knihy mi nahlas hovorila v kontexte mamičiek nahlas. To ma prinútilo uveriť, že by som chcel mať vo svojom súbore nástrojov zoznam fráz, ktoré mi pomáhajú ukazovať moju zraniteľnosť. Veriac z skupinového prostredia mamy, prišiel som s:

Je ťažké hovoriť o …

Cítim sa v rozpakoch, že to uvádzam, ale …

Dúfam, že nie som jediný, kto …

Môžem plakať, ak uvádzam toto načrtnutie …

Niekedy požadujeme požadovať podporu od ostatných ľudí. Využívanie frázy, ako je táto, je metóda „označiť“ to, čo sa chystáme uviesť ako niečo, čo si vyžaduje osobitný záujem alebo empatiu.

Preto sa rozhodujem byť trochu odvážnejší. Rovnako ako ťa motivujem, nové mamičky, keď sa ukážeš rovnako ako spokojnosť so skupinou mamičiek, aby ste boli sami sebou. Ak je chit, ktorý sa týka kočíkov, ako aj Carseats, presne to, čo potrebujete, úžasné. Možno si však niekedy môžete požičať frázu z môjho súboru s nástrojmi a využiť šancu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *