zdieľanie, sa stará!

zdieľam

Tweet

zdieľam

Úplne vy: fitness

3-minútové pohyby, aby ste sa dostali do tvaru

Autor: Denise Foley za úplne vy

Nepokúšate sa povedať Valeri Orsoni, že nemáte čas na cvičenie. Tréner fyzickej fitness, tvorca Lebootcampu, ako aj autor Le Personal Coach: Inštruktori francúzskych fitnes si z toho plný.

„Výskumná štúdia, ktorá vyšla v roku 2011 v roku 2011 ktoré sú v oveľa lepšej podobe, “zdôrazňuje. “Existuje veľa ľudí, ktorí idú do fitnescentra dvakrát týždenne, rovnako ako na gaučových zemiakoch po zvyšok týždňa.”

Inými slovami, premýšľajte o svojom živote jedna obrovská posilňovňa. Orsoni navrhuje vkradnúť sa v niekoľkých fantastických tónovacích cvičeniach, keď robíte iné veci, ako sú tieto:

Pri vyplňovaní nádrže: Vyskúšajte schodisko benzínovej stanice. “Keď napĺňam svoj tank, nesedím na zadku v aute,” uvádza Orsoni. “Zosúham, ako aj na ostrove.” Raz som mal so sebou svojho otca, rovnako ako on si zo mňa robil srandu, urobil som však asi 800 krokov. To sa môže javiť ako nič, ale ako niekto, kto je tónovaný, môžem vám povedať, že som to cítil! “

Počas sedenia pri stole: Dajte zadok do výstroja a zabráňte tomu, čo sa nazýva „Tajomorské šírenie“. „Keď ste na telefóne, zmluvne a uvoľnite svoje glutes nonstop,“ radí Orsoni. Toto premiestnenie môžete urobiť pri sedení alebo státí.

Súvisiace chudnutie rýchlejšie tým, že objavíte čas na cvičenie Kathryn Martyn Smith M.NLP

Keď stojíte v kuchynskej ploche: „Nasávajte svoje abs, keď si umývam riad,“ odporúča. Môžete tiež robiť kliky-alebo byť oveľa presnejší, push-toways. Dajte ruky na pult o šírke ramien, odložte pár schodov späť a odložte preč. Cítite to na svojich pleciach, ako aj na horných ramenách.

Pri vyprázdňovaní umývačky riadu: Nehýbajte sa – Squat, uvádza Orsoni. S kolenami, ako aj chodidlami nasmerovanými vonku namiesto dopredu, pomaly drepujte dolu pliečkový štýl, aby sa eliminovali taniere, ako aj náčinie a pomaly sa zvýšili. Toto cvičenie vám zachráni chrbát, ako aj zázraky pre vaše buchty.

Keď si čistíte zuby: vylepšite rovnováhu. Zdvihnite najlepšiu nohu, zatiaľ čo vyčistíte jednu stranu úst po dobu 60 sekúnd, a potom zdvihnite doľava, zatiaľ čo vyčistite druhú stranu ešte jednu 60 sekúnd.

Páči sa vám tento príspevok? Komentár nižšie alebo odkaz s nami @completely_you
je úplne vy bloger „Novinky, ktoré môžete použiť“. Je profesionálnou spisovateľkou zdravia a wellness, bývalá zástupkyňa editorka, ako aj redaktorka spoločnosti Big of Prevention, ako aj spoluautorka štyroch kníh o zdraví a wellness a rodičovstve žien, ako aj rodičovstva.

Odkaz na tento príspevok:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *