, ktoré sa starajú!

zdieľam

Tweet

zdieľam

https://apis.google.com/js/pluson.js

Susan Leigh

Ako deti objavujeme význam koexistujúcich s ostatnými, v závislosti od nich, aby udržali život samotný. Je nevyhnutné pre prežitie dieťaťa, že dostáva pozornosť, zdieľa jedlo, prístrešie, uspokojuje svoje emocionálne potreby.

Ako starneme, naše spojenia skončili oveľa zložitejšie. Vytvárame priateľstvá, intímne vzťahy, typy spojení založených na veľkých spôsoboch, nevyhnutnosti, spolupráci. Často si môžeme všimnúť vzorce, ako presne to, ako sa spájame s ostatnými, ktorí sa v priebehu času vyvíjajú.

Možno sa bojíme konfrontácie a zabrániť tomu, aby sme boli akokoľvek, mohli sme bývať v atmosfére nesúhlasu, kde boli iní vnímaní ako lepší, oveľa dôležitejší ako my, ako aj my alebo inak vyhýbajte sa pri nákupe, aby sa zabránilo sklamaniu.

Hypnoterapia môže byť efektívnou metódou zaobchádzania s zastaranými, neužitočnými vzormi vo vzťahoch, pomáha nám, aby sme boli oveľa asertívnejší a pozitívnejší v nákupe, aby sme vylepšili a potešili oveľa lepšie spojenia s ostatnými.

Pozrime sa na niektoré užitočné metódy na vylepšenie vašich spojení a tiež vám pomôžete cítiť sa šťastnejší v láske:

– Partneri, ako aj nadšenci, sa môžu začať cítiť zanedbávaní, najmä uprostred života plné rutinných aktivít, ako aj emocionálneho ťahu detí, práce, priateľov. Je jednoduché brať skvelé spojenia ako samozrejmé, dať ich na jednu stranu a ísť na oveľa náročnejšie spojenia v našich životoch, je však podobne nevyhnutné umožniť rutinný čas pre nášho špeciálneho niekoho, potešiť sa v spoločnosti druhej spoločnosti, zdieľať príbehy príbehy , bavte sa spolu, vychovávať spojenie a venovať sa tomu, aby sa stal dôležitou, silnou a chránenou časťou vašej emocionálnej podpory.

Všetci požadujeme, aby sme sa pre nášho partnera cítili výnimočne v nákupe, aby sme sa mohli spoľahnúť na vzťah, uvoľniť sa a byť sami sebou. Oslava špeciálnych podujatí, ako sú výročie, sa môže zdať, že Valentines Day sa môže zdať trochu klišé, ale ponúka šancu zastaviť a potešiť v spoločnosti druhej strany. Dokonca aj niečo ľahké ako zdieľaná večera, ako aj film, môže preukázať, že chcete tráviť čas spolu a zároveň ponúknuť príjemnú prestávku.

– Zlepšenie vašich spojení s kamarátmi znamená, že ste si čas a investovanie do ľudí, ktorým skutočne záleží, tým, ktorí sú podporujúci, pravdiví, ako aj lojálni. Preukázanie záväzku voči skutočným kamarátom robí tieto spojenia šťastnejšími a oveľa úspešnejšími.

Niektorí ľudia môžu byť udržiavaní v našich životoch, vnímaní ako priatelia, udržiavaní zo zvyku. Pustenie starých, vyrastených vzťahov, vyčistenie nepriaznivých ľudí z našich životov môže byť dôležitým cvičením a úplne uvoľniť oveľa viac času pre ľudí, ktorí sú pre nás zábavní, dôležití, špeciálni.

Úprimnosť je známkou skutočného priateľa, ktorý si navzájom rešpektuje nádeje, sny a pocity, zatiaľ čo v rovnakom čase nielenže uvádza to, čo si myslíte, že chcú počuť, ako aj platiť pery služby situácii. Občas môže existovať požiadavka na náročný rozhovor s kamarátom, pretože vás zaujíma dostatočné na to, aby ste uviedli, čo je potrebné povedať.

Niekedy môže byť nevyhnutné kultivovať kamarátov vo viacerých oblastiach života, aby ste sa príliš dobre nezáviseli od jednej skupiny ľudí pre všetky vaše potreby. Rôzne skupiny kamarátov často prinášajú do vášho života nespočetné množstvo záujmov, šancí a rozsahu.

– Pracovní kolegovia sú často ľudia, s ktorými trávime veľa času, a v niektorých prípadoch môžu byť najnáročnejšími z našich vzťahov. Konflikt, konfrontácia, žiarlivosť, zvýhodnenie môžu občas zadať hlavu v pracovných vzťahoch. Zostať zdvorilý, udržiavanie vlastného poradcu a diskrétne môže byť zásadným záväzkom, ktorý umožňuje týmto spojením zostať čo najviac pozitívny.

Zdravé spojenia s ostatnými potrebujú zložitosť základných zručností; Takt, náklonnosť, veľký humor, ako aj efektívna komunikácia sú nevyhnutné medzi osobné zručnosti, ktoré do našich životov prinášajú veľké naplnenie. Rovnako ako omnoho viac zaokrúhlené tieto zručnosti sú šťastnejšie spojeniesa stáva.

Susan Leigh je poradkyňa, ako aj hypnoterapeut, ktorý pracuje so stresovanými jednotlivcami, aby podporoval dôveru a seba vieru, s páňami v dileme na zlepšenie komunikácie, ako aj porozumenia, ako aj s klientmi spoločnosti na podporu zdravia a wellness, ako aj motivácie úrovne jednotlivcov, ako aj tímov.

Viac informácií nájdete na adrese http://www.lifestyleterapy.net

Súvisiace so zdieľaním starostlivosti o zdravie a wellness so samaritánskymi ministerstvami, „teraz mám zdravotnú a wellness starostlivosť,“ hovorí člen člen

] Objavili ste tieto informácie užitočné? Kliknutím doprava tu ukážete svoju podporu časopisu Zdravé matky.

Odkaz na tento príspevok: „ Práve tu je niekoľko metód na zlepšenie vašich vzťahov

0/5

(0 recenzií)

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

zdieľam

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *